Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Może głupie pytanie, ale dotyczy bardzo miękkiego lakieru. Mając jeden element na dość zadbanym lakierze z rysą wymagającą wycięcia, akuratnie bedzie na takim lakierze wyciąć rysę mocniejszą kombinacją pasty i pada tylko miejscowo, czy lepiej zlecieć cały element? Nie utrudni to potem finiszu ? Podkreślam ekstremalnie miękki lakier Toyoty. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frappe

Ja robiłbym cały element. Jak wytniesz miejscowo to chusteczkowo będzie to później wyglądać. Jeśli mówisz, że lakier miękki, to spróbuj delkatną kombinacją padów - nie ma sensu strzelać do muchy z bazuki ;). W większości przypadków pomaga .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.sienkiewicz91 @adi1509

2 godziny temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

Dobry opryskiwacz 1.5-2 litra ręczny to wstępnego oprysku. Żeby wytrzymał TFR lub Cleatlne Citrus Foam 2. 

Bierz śmiało marolexa ergo 2000 , mam ich chyba z 5 sztuk i nic go nie rusza:) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boxers123 mi wyżej koledzy polecili żółtego, więc kupiłem i myślę, że do TFR będzie elegancki. Oczywiście umyć po użyciu i będzie długo działał 😁

Czy może ktoś z Was rozbierał polerkę DA? Pytam z ciekawości, czy tam może jest coś do wyczyszczenia ewentualnie przesmarowania 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@etr Przypuszczam, że nie warto. Posiadam myjkę Kanwod 260 (czyli mocniejszą, ze tej samej rodziny myjek). Wywaliłem dziadowską plastikową lancę, kupiłem metalową lancę i mini lancę,  dobrałem kilka dysz, wywaliłem kołowrotek. Teraz jest ok. Reasumując -wersja 260 to minimum. W planach lepszy wąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
42 minuty temu, grechut napisał(a):

Za drogo. Wiem, że przy osuszaniu stężenie robi robotę, no ale nie ta cena. Niemniej dzięki

miej na uwadze ze to jest koncentrat robisz 1-100, 1-200 to wychodzi grosze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Streat napisał(a):

miej na uwadze ze to jest koncentrat robisz 1-100, 1-200 to wychodzi grosze 

No tak jak wspomniałem, czytałem o tym stężeniu. Starczyłoby mi to do końca świata i jeden dzień dłużej, patrząc jak często udaje mi się ogarnąc auto 😛

Chyba, że ktoś z forumowiczów będzie chciał odstąpić setkę to przygarnę ( za opłatą ofkors 😉 ). Taki delikatny offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, CarlosBlack napisał(a):

@Mikas88 wpatruje się ale ze zdjęć nie wiem o co chodzi... może zaznacz te "przebarwienia".

Widać jakieś ala waterspoty ,takie bardziej tęczowe,wygląda jak zaschnięta piana aktywna albo coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.