Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o podpowiedź, mianowicie chcę kupić WD3 ale widzę różne moce: 1000w i 1400w
Czy one występowały w dwóch konfiguracjach? A może jest to tylko jakiś chwyt marketingowy ?

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polll napisał(a):

czy jest jakaś alternatywa dla Optimum Opti-Seala?

Chociażby ProStaff Water Gold, czy FX Protec Quick Detailer, Ultracoat Ceramic Detailer, Gyeon Ceramic Detailer

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, polll napisał(a):

Może coś podpowiecie... czy jest jakaś alternatywa dla Optimum Opti-Seala?

Produkt będzie używany tylko do osuszania samochodu po myciu no rinsem. 

Wiem, że pytasz o alternatywę i jeśli już to też wskazałbym CC WG, natomiast warto spróbować optiseala są małe opakowania, na szybach i lakierze jest naprawdę świetny. Nie oczekuj Trwałości i super kropelek porostu brak smug, połysk i super osuszanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opti-seal to niezłe przegięcie - 50ml za 80pln. Większe samplery widujemy gratis 🙂 przekonajcie mnie że to super wydajny produkt 😉 jak jest WG, który wiemy co robi i chociaż tani nie jest to sorry 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opti-seal to niezłe przegięcie - 50ml za 80pln. Większe samplery widujemy gratis przekonajcie mnie że to super wydajny produkt  jak jest WG, który wiemy co robi i chociaż tani nie jest to sorry

mam opti seal i z tego co zauwazylem to znacznie poprawia osuszanie po rinseless i ręcznik jakoś jest bardziej suchy, brak mazow, poza tym look przeciętny, hydro słabe, samooczyszczanie przeciętne, odniosłem wrażenie ze nawet doly drzwi bardziej zabrudzone, cena chora…
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PawelRDM napisał(a):

Wiem, że pytasz o alternatywę i jeśli już to też wskazałbym CC WG, natomiast warto spróbować optiseala są małe opakowania, na szybach i lakierze jest naprawdę świetny. Nie oczekuj Trwałości i super kropelek porostu brak smug, połysk i super osuszanie.

 

Używam opti seala i uważam że jego największy plus to brak smug, i jest całkiem wydajny lecz cena do jakości/ilości średnio pasuje, chyba jako kolejny produkt sprawdzę CC WG 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, polll napisał(a):

Używam opti seala i uważam że jego największy plus to brak smug, i jest całkiem wydajny lecz cena do jakości/ilości średnio pasuje, chyba jako kolejny produkt sprawdzę CC WG 🙂

Potwierdzam, CCWG świetnie się w tej roli sprawdza. Generalnie po kilku użyciach jestem nim zachwycony, świetny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 chyba szybkie pytanka:

1. Macie jakieś sprawdzone źródło pod folie PPF na światła? Chce zrobic w tym roku klosze w moim accordzie i ufo za pomoca czajnika i je zabezpieczyc, ale nie moglem znaleść wzorników i pewnie trzeba bedzie zamówić u kogos bezpośrednio
2. Jak juz przy civicu ufo jestem - potrzebuje jakies chemi do odnowienia tych plastików na progach. Kiedyś ktoś mi polecił użyć perla, ale 1 lepszy deszcz i wszystko zjeźdza. Jeszcze był jakis inny produkt, chyba też od carpro, ale nie moge znaleść mojego postu sprzed roku/dwóch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask - chyba jesteśmy na czarnej liście  bo też szukałem źródła zakupu. Polski sklep zniknął jakiś czas temu, Niemcy nie chcą wysyłać do Polski, a z USA wychodzi z przesyłką absurdalnie drogo. Chyba tylko Mariusz z SCS coś może zaradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opti-seal to niezłe przegięcie - 50ml za 80pln. Większe samplery widujemy gratis przekonajcie mnie że to super wydajny produkt  jak jest WG, który wiemy co robi i chociaż tani nie jest to sorry

Co do tego opti seala to nie jest jakiś rewelacyjny. Potrafił mi zostawić mazy na czarnym metaliku porównując do WG - krople mizerne, połysk średni, do osuszania po rinseless - ok, ale nie robi tego jakoś spektakularnie lepiej niż WG, cena kosmos, wydajność świetna, śliskość marna. Nie polubiliśmy się zbytnio dlatego tez wisi u mnie na giełdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tego opti seala to nie jest jakiś rewelacyjny. Potrafił mi zostawić mazy na czarnym metaliku porównując do WG - krople mizerne, połysk średni, do osuszania po rinseless - ok, ale nie robi tego jakoś spektakularnie lepiej niż WG, cena kosmos, wydajność świetna, śliskość marna. Nie polubiliśmy się zbytnio dlatego tez wisi u mnie na giełdzie

Ze względu na podobne spostrzeżenia (poza tym, że mi się nie mazał na ciemnym niebieskim metaliku) swojego używam do mycia okien i luster w domu polecam rinseless + opti seal i moment po robocie

Edit:

@analyzator Miałem na myśli właśnie ONR + optiseal nie lubie tym zestawem myć samochodu, ale do okien/luster jest ogień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja za to polecam zwykłego norinsa do okien. Nie dość że mam takie wielkie połaciowe okna na ogród to jeszcze szklaną balustradę w domu. Dzieci robią to co robią dzieci. To jest jedyny środek którym można to przelecieć bez jakiegoś wielkiego polerowania.

Okna z zewnątrz ostatnio myłem oprysk płukanie z weża, szczotka, płukanie z węża, lekkie zebranie wody i onr. Pani domu wyskoczyła z klapek jak zobaczyła ile można zrobić w 15 minut 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.