Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, etr napisał:

Który cleaner od soft 99 jest bardziej uniwersalny, dark czy light? Są jakieś różnice, czy tak jak przy fusso - niewielkie? Cleaner i tak zawsze wymywam IPĄ 

Ponawiam pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, etr napisał:

Który cleaner od soft 99 jest bardziej uniwersalny, dark czy light? Są jakieś różnice, czy tak jak przy fusso - niewielkie?

Cyt.: "Wersja do ciemnych nieco skuteczniej wypełnia, a wersja do jasnych lakierów ma większe zdolności czyszczące."

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś ulubiony lub sprawdzony zestaw past i padów pod DA 15mm pod miękkie ciemne lakiery typu Nissan, Infiniti. Wiem że trzeba testować itp ale może akurat w ostatnim czasie ktoś robił i zauważył że to jest to. 

W arsenale mam Kocha Menzerne i zastanawiam się co dokupić z past tnących i na drugi etap Carpro ,3D czy może coś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat Nie używałem essence tak więc czas spróbować. Tylko produkt posiada SiO2 kwarc nie przeszkadza przy późniejszym położeniu powłoki? Oczywiście przed powłoką i tak pójdzie IPA. Jest pasta finishową to jaka dać pastę przed. Plan jest na dwa etapy? Przy tej ewentualnej kombinacji jakie pasty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Essence to primier pod powłokę i fajnie współgra z powłokami, wszystko też zależy jaka powłokę chcesz kłaść, z finishowych past ostatnio testowałem ewocar fine cht która miło mnie zaskoczyła 😄 tezteż możesz zobaczyć 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad.am

Poszukałem trochę w lupce i zauważyłem że.masz jakieś doświadczenie z produktami zaino. Czy Ty albo ktoś jeszcze ma pojęcie gdzie dorwać ich kilka produktów w Polsce ? Czy zostaje jednak zagranica.? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad Super ShineNeoCell Blue Finishing (niebieski)lub Supershine Exact Violet Polish (fioletowy) stosował ktoś do miękkich lakierów /uni. W opisie sprzedający podaje i że do miękkich lakierów jak myślicie faktycznie pomaga /ułatwia pracę na tego typu lakierach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 17.04.2022 o 09:30, Tomas-sg napisał:

@ad.am

Poszukałem trochę w lupce i zauważyłem że.masz jakieś doświadczenie z produktami zaino. Czy Ty albo ktoś jeszcze ma pojęcie gdzie dorwać ich kilka produktów w Polsce ? Czy zostaje jednak zagranica.? 🙂

A co konkretnie potrzebujesz ? 😎

31 minut temu, Putkowski07 napisał:

Poszukuje małej maszynki akumulatorowej. Ktoś korzysta? Najlepiej z dwoma akumulatorami. Zastanawia mnie teraz liquid elements a1000 v4 

 

ktos coś?

Zapraszam po maszynkę, a jak masz pytania odnośnie v4 to śmiało pisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.