Jump to content

Lukaso

Użytkownik
 • Content Count

  462
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Świetna

About Lukaso

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Jendrek możesz użyć na spokojnie.m fusso.
 2. @boT i takie beznadziejnie przypadki przyjeżdżają do studia detailingu? Na dopieszczenie?
 3. W komentarzach pod filmem też ludzie wymienili mnóstwo takich których nie było,ale zrozumcie ze przecież nie mogli przetestować wszystkiego co tylko jest w sprzedaży. Jonnesway i beta to fakt zgodzę się że by się przydały, i honitona bym zobaczył a te resztę mniej znanych marek to jak są dobre to są i wiecie o tym a napewno więcej ludzi chciało zobaczyć tanie grzechotki w akcji i na co warto wydać pieniądze, nie koniecznie tak duże na jak profesjonalny sprzęt bo będą sobie grzebać tylko okazjonalnie w garażu
 4. Ale zajechane były masakryczne te fotele...
 5. @Vujek co ja zalałem? Czy kto? Ja SSL niedawno, ale trochę mnie to gryzło i dlatego pytałem.
 6. Pasta polishowa na małym padzie i przedłużce na rotacji.
 7. Skminiłem jeszcze lepszy patent na papiery na oscylację niż z tym rzepem bo jeszcze tańszy. Jak dokończę jutro to podeślę foto co wyrzeźbiłem
 8. @Zmienolejskład oleju ma aż tak duże znaczenie dla regulacji temperatury silnika? Ciężko było uwierz rzuć że temperatura w 535D E60 spadła po zmianie oleju. Wcześniej buchało ciepło od silnika.
 9. Te neutralne piany jak np yeti dobrze radzą sobie z rozbitymi robakami. Fajnie się rozmiękczają i odchodzą od zderzaka.
 10. @jelinski17 kurde a mi na futrze to szło słabo. Nie wiem dlaczego. Mówisz długo? Hm ona szybko wysycha, to nie to co menzerna..
 11. W porządku to jest zrozumiałe. Zatastawiam się tylko czy nie lepszy by był jakiś 5W40 już 5W50. Czy aby ten 0W40 nie będzie miał zbyt małej ochrony przy dużym obciążeniu. Na przykład w bardziej obciążonych silnikach 5W30 się nie sprawdza i zacierają się panewki lub coś innego się sypie. Gorzej też odbiera ciepło i jestem tego naocznym świadkiem gdzie od BMW kolegi biło gorąco po jeździe a po zmianie oleju na 5W40 temperatura znacząco spadła.
 12. @jelinski17 clear cut na rotacji? Jaki pad? Na futrze ten clear cut coś mi się nie sprawdził.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.