Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Bravo220s napisał:

Jakie mikrofibry do docierania pasty?

Delikatne żeby rysów nie robiły rzecz jasna. Do czarnego UNI to bym powiedział, że lewą ręką trzymałbym nową fibrę, a w prawej różaniec 😛

  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bravo220s napisał:

Bo właśnie mam problem. Bo po dotarciu powstają ryski na lakierze. Masz jakieś konkretne

Po pracy, poczekaj żeby lakier ostygł (o ile się podgrzał). Ja używam puszystych - dłuższe włosie. Muszą być delikatne, nie po dziesięciu praniach 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze skrzypieniem drzwi przy otwieraniu i zamykaniu . Zawiasy , ograniczniki przesmarowane różnymi specyfikami typu smar miedziowy , brunox i wydaje mi się , że dźwięk pochodzi od elementów gumowych typu uszczelki . Smarowałem je preparatem wurtha ( nie pamiętam nazwy ) i na krótki czas pomogło. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i ma jakiś dobry patent ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawko90 napisał:

Mam problem ze skrzypieniem drzwi przy otwieraniu i zamykaniu . Zawiasy , ograniczniki przesmarowane różnymi specyfikami typu smar miedziowy , brunox i wydaje mi się , że dźwięk pochodzi od elementów gumowych typu uszczelki . Smarowałem je preparatem wurtha ( nie pamiętam nazwy ) i na krótki czas pomogło. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i ma jakiś dobry patent ? 

A sprawdzałeś gumowe osłony kabli? 

Godzinę temu, smerf91 napisał:

Jaka różnica między CanCoat a Can Coat evo? 

Evo chyba dla certyfikowanych... Jak dobrze kojarzę... @DZIADZIA nie testowałeś? 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, damiano2007 napisał:

A sprawdzałeś gumowe osłony kabli? 

Evo chyba dla certyfikowanych... Jak dobrze kojarzę... @DZIADZIA nie testowałeś? 

Evo normalnie dostępne 🙂 w kwietniu będę nakładał także zobaczymy.

Na dniach wrzucam na auto Mohs-a Evo, ciekawi mnie jak wypadnie w stosunku do CP UK 3.0 które przeleżało 2 lata na Alfie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, 

Znacie jakiś ciekawy, skuteczny i płynny deiron? Dawno temu miałem vampire liquid, był spoko, wczoraj robiłem dekontaminacje lakieru przy pomocy Shiny Garage D-tox "liquid", nie wiem skąd liquid w nazwie skoro to glut którego niezbyt wygodnie nakłada się na lakier. Będę wdzięczny za jakieś ciekawe propozycje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Godzinę temu, Slade00 napisał:

Siemka, 

Znacie jakiś ciekawy, skuteczny i płynny deiron? Dawno temu miałem vampire liquid, był spoko, wczoraj robiłem dekontaminacje lakieru przy pomocy Shiny Garage D-tox "liquid", nie wiem skąd liquid w nazwie skoro to glut którego niezbyt wygodnie nakłada się na lakier. Będę wdzięczny za jakieś ciekawe propozycje 😉

Jak na lakier to nr 1 : BH Korrosol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2022 o 18:08, damiano2007 napisał:

A sprawdzałeś gumowe osłony kabli? 

Nanosiłem preparat wurtha na te osłony i problem dalej wraca . Spróbuję jeszcze wrzucić adbl tire dressing bo akurat mam w arsenale , Myślice , że warto czy raczej nic to nie wniesie ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim!

Planuje położyć swoją pierwszą powłokę na lakier (1 w życiu 😉 ) i prosiłbym Was o pomoc w dobraniu czegoś w miarę sensownego, łatwego w użyciu, trwałego? 

Oczywiście wet look, przyciemnienie...

Kolorek jak na zdjęciu, grupa VAG

czy coś z wymienionych warto zakupić? jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 

- Gyeon Evo

- UltraCoat one

- Carpro cquartz 3.0

- Ceramic Elite

- Aqua Graphen

- lahega Ceramic guard one

Może jakieś inne propozycję?

Będe mega wdzięczny za jakiekolwiek sugestie

Pozdro!

4eba35cef8aa6d1c7ad8b2a87ef53eb2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyeon TAR wyróżnia się czymś na tle innych odsmalaczy ? Szukam płynnego , nie śmierdzącego a najlepiej pachnącego i bezpiecznego produktu. Na ogół używam Vasco , ale czasem potrzeba czegoś wodnistego. Na ostre przypadki mam Eulexa

Gyeon Restart Wash , jakieś opinie ? Odtykający szampon z dodatkiem irona , czy lepiej co jakiś czas umyć Neoxalem 737 w maksymalnym stężeniu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyeon Restart Wash dla mnie najlepszy szampon jaki miałem, niesamowicie działa na lakier, jest taki inny i świecący, bez żadnych zbędnych dodatków. Cały czas stosuje od ok listopada. Mam ceramikę na aucie, a na drugim wosk i na obu była widoczna różnica już po pierwszym myciu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AudiBlask napisał:

Gyeon TAR wyróżnia się czymś na tle innych odsmalaczy ? Szukam płynnego , nie śmierdzącego a najlepiej pachnącego i bezpiecznego produktu. Na ogół używam Vasco , ale czasem potrzeba czegoś wodnistego. Na ostre przypadki mam Eulexa

Sprobój Elite Detailer T&G- chyba żadnen TG tak nie pachnie jak ten

 

image.png.4da6ba361109a4e8cbd38a9b8d79645a.png

14 godzin temu, AudiBlask napisał:

Gyeon Restart Wash , jakieś opinie ? Odtykający szampon z dodatkiem irona , czy lepiej co jakiś czas umyć Neoxalem 737 w maksymalnym stężeniu ? 

Miałem na liscie kiedys bo polecał mi którys kolega z forum, ale zapomniałem kto . Ponoc lekko zalatuje deironizerem. Dopusciłem temat takich wynalazków. aa wiem, kolega @damiano2007

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.