Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
W dniu 24.04.2022 o 18:03, MMCzysci napisał:

Brud między emblematami - pędzelek i APC, czy coś mocniejszego? Roczny samochód i już straszą...
 

Najpierw apc, jak nie da rady to trzeba kwasem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powerf ostatnio wrzucałem na arsenał 3. Wydają się ok. Uszczelka silikonowa ale ciekawe jak na dłuższy czas i z mocną chemią. Szukałem całych korków z kranikami ale mało które pasują do większości. Dokup sobie wiertło do drewna 24/152. IMG_20220420_154031_compress78.jpg.fe0a1337632b950964fc2a1e42e447fd.jpgIMG_20220420_183234_compress67.jpg.7a7c544f3599f02918cde35ba06500e9.jpg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dekontaminacji na powietrzu
Mam adbl vampire liquid który dość szybko przysycha, mam za to vasco i prickborta które mogą dość długo leżeć.
Myśle żeby zarzucić vampira na 2-3 min wzruszyć rekawica i na to vasco i niech leżę z 15-20min potem wzruszenie rekawica piany i splukanie.
Ma to sens? vasco/ prick nie zmniejszy mocy vampira? I na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem produkt soft99 Fusso i fukupika umyłem auto raz nałożyłem Fusso a po 2 tygodniach znowu auto umyłem ale nałożyłem fukupike. Czy następnym razem po myciu mogę znowu zastosować powyższe produkty czy jest coś innego co podbije połysk i hydrofobowość?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chcę woskować co każde mycie, chcę jakiś produkt który szybko przywróci połysk i po robocie. Może zastosować po umyciu produkt z soft99 Rain drop bazuke? Czy może ktoś poleci coś dobrego łatwego w aplikacji i w miarę taniego?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pikoko bazooka tanio nie wychodzi 😉 coś taniego i fajnego POORBOY'S WORLD Spray Gloss Quick Detailer dla mnie fajny, coś lepszego na ciemny Soft99 Luxury Gloss, większy kozak AUTO GRAPH SAPPHIRE CERAMIC SPRAY COAT - QUICK DETAILER Z SI02 ( na długo Ci starczy) a jak chcesz na dłużej P&S RENNY DOYLE COLLECTION BEAD MAKER PAINT PROTECTANT 3,8L co prawda 170 zł ale masz na ho ho ho 😉 masa jest fajnych produktów ciężko tak doradzić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2022 o 22:28, zwirek03 napisał:

@kM3 do tej pory używałem ADBL, kupiłem kilka dni temu na promce SG, dziś trochę po używałem i jestem przekonany że nigdy nie wrócę do ADBL 😁

pytanko, którego SG miałeś na myśli? SHINY GARAGE EXTRA DRY FABRIC CLEANER SHAMPOO czy SHINY GARAGE FABRIC CLEANER SHAMPOO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko,
Potrzebuję mocno tnąca pastę i nie bardzo wiem co kupić, do tej pory robiłem kilkoma menzernami i megs UC, przede wszystkim chcę pastę "suchą", tzn. taką która się wypracowuje i "znika" jak ktoś robił UC to wie o co mi chodzi, bo menzerna ciągle się maże... Nie szukałbym nic innego niż UC ale za słabo bierze, na szybkie odświeżenie jest ok, ale nad głębszymi rysami trzeba sie już trochę pomęczyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, inspire napisał:

szybkie pytanko,
Potrzebuję mocno tnąca pastę i nie bardzo wiem co kupić, do tej pory robiłem kilkoma menzernami i megs UC, przede wszystkim chcę pastę "suchą", tzn. taką która się wypracowuje i "znika" jak ktoś robił UC to wie o co mi chodzi, bo menzerna ciągle się maże... Nie szukałbym nic innego niż UC ale za słabo bierze, na szybkie odświeżenie jest ok, ale nad głębszymi rysami trzeba sie już trochę pomęczyć. 

 

Megs #101.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, inspire napisał:

szybkie pytanko,
Potrzebuję mocno tnąca pastę i nie bardzo wiem co kupić, do tej pory robiłem kilkoma menzernami i megs UC, przede wszystkim chcę pastę "suchą", tzn. taką która się wypracowuje i "znika" jak ktoś robił UC to wie o co mi chodzi, bo menzerna ciągle się maże... Nie szukałbym nic innego niż UC ale za słabo bierze, na szybkie odświeżenie jest ok, ale nad głębszymi rysami trzeba sie już trochę pomęczyć. 

 

Carpro UltraCut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@staniek Zawsze wrzucam do wiadra z wodą,  najlepiej ciepłą ale nie koniecznie,  a potem do pralki i gitara.  Jeśli zrobi się zbyt sztywna to pozostaje do progów,  lub innych mniej istotnych zastosowań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.