Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@majkel207kj to jest niestety efekt używania SSW. Żeby nie mieć takich problemów w przyszłości z tym środkiem, musisz dbać o regularne mycie auta i nie dopuszczanie do mocnego zabrudzenia. Cleaner do lakieru, lub dobry water spot remover typu Gtechniq W9 poradzi sobie z tym bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś FW Lemon Peel maszynowo? Da rade tym na maszynie pościągać jakąś drobnice, swirle? Ostatnio kładłem Vettore na Lemon Peel ale używany „z łokcia” bez wymywania. Coś tam poznikało po cleanerze ale nie wiem czy zamaskował czy zdrapał. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia ProCeed 2020. 

Kokpit pokryty jest z materiału przypominającym chropowatą gumę.

Czym zamaskować rysy (najprawdopodobniej z torebki), mocniejsze dociśniecie i przetarcie mikrofibrą powoduje, że faktura zmienia odcień jakby się przecierała. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś FW Lemon Peel maszynowo? Da rade tym na maszynie pościągać jakąś drobnice, swirle? Ostatnio kładłem Vettore na Lemon Peel ale używany „z łokcia” bez wymywania. Coś tam poznikało po cleanerze ale nie wiem czy zamaskował czy zdrapał. Ktoś coś?
@D@ViD

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2021 o 19:38, pablo15005 napisał:

@D@ViDjak testy lare? 

Małe pole robocze na razie zrobiłem, na szybko. W weekend auto na one stepa będzię i evoxa już dotarła, więc .... 

giphy.gif?cid=ecf05e47j9ce2kwsiiljxzzalo

 

12 godzin temu, Adrian89 napisał:

Używał ktoś FW Lemon Peel maszynowo? Da rade tym na maszynie pościągać jakąś drobnice, swirle? Ostatnio kładłem Vettore na Lemon Peel ale używany „z łokcia” bez wymywania. Coś tam poznikało po cleanerze ale nie wiem czy zamaskował czy zdrapał. Ktoś coś?

FW Lemon Peeling jest jekko ścierny, więc maszynowo jak najbardziej. Drobnice ściągnie. Wymywać nie trzeba.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, D@ViD napisał:

Małe pole robocze na razie zrobiłem, na szybko. W weekend auto na one stepa będzię i evoxa już dotarła, więc .... 

Szykuj Puża na następny weekend. Będziem zdzierać z niego lakier 😆

Po skończonej robocie Robert zna miejscówkę z żeberkami 😜

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z tą pianownicą czy lepiej sobie ją odpuścić i zakupić ręczną? 

Dodam że nie mam jeszcze myjki ciśnieniowej, tylko wąż ogrodowy. 

Pozdrawiam

https://allegro.pl/oferta/pistolet-pianownica-na-waz-ogrodowy-10794441135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, stig napisał:

Witam. Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z tą pianownicą czy lepiej sobie ją odpuścić i zakupić ręczną? 

Dodam że nie mam jeszcze myjki ciśnieniowej, tylko wąż ogrodowy. 

Pozdrawiam

 

Tak mam ją. Na moim kanale są filmiki. Jest to pianownica nisko cisnieniowa. Mi sie bardzo fajnie nia pracuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś wosku na okres zimowy, którego jeszcze nie miałem. W koszykach mam dwa Geyon Q2 Wax i Bilt Hamber DSW. Miał ktoś doczynienia z nimi w zimę? Mam do ogarnięcia 3 auta, które nie będą jakoś szczególnie dbane w tym okresie. Tyle co zwykłe mycie jak temperatura pozwoli.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bac napisał:

Szczotka czy pędzelek do czyszczenia opon? Co najbardziej polecacie? Aktualnie czyszczę pędzelkiem ale nie wiem czy nie lepiej będzie jakąś szczotką z twardym wlosiem. 

Zdecydowanie lepiej i szybciej szczotką, np. czymś takim: https://www.detailing-house.pl/detailing-house-white-tire-brush

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.