Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Strus napisał:

A czemu miałaby przeszkadzać przy nakładaniu?

Przy nakładaniu nie przeszkadza. Ale przy działaniu podgrzewania szyby glaco działa tak jak zawsze? Nie rozwarstwia się czy nie spływa czy nie twardnieje? Czy krystalizuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fk ma tą zaletę, że nienagannie się nim pracuje 🙂 spoko się nakłada i dociera. Na tle dzisiejszych tytanów juz chyba tak nie błyszczy włączając w to look i wytrzymałość. Wybrał bym zdecydowanie fusso czy dsw a jak auto bardzo dużo w zimie nie jeździ to finisa, który bez świrowania może być pierwszym i ostatnim woskiem do wszystkiego 😉 FK jak ktoś nie wie czy lubi się bawić w woski itd, sample 20zł, to jest duża zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, analyzator napisał:

fk ma tą zaletę, że nienagannie się nim pracuje 🙂 spoko się nakłada i dociera. Na tle dzisiejszych tytanów juz chyba tak nie błyszczy włączając w to look i wytrzymałość. Wybrał bym zdecydowanie fusso czy dsw a jak auto bardzo dużo w zimie nie jeździ to finisa, który bez świrowania może być pierwszym i ostatnim woskiem do wszystkiego 😉 FK jak ktoś nie wie czy lubi się bawić w woski itd, sample 20zł, to jest duża zaleta.

Auto używane codziennie więc bym chciał aby wosk utrzymał się jak najdłużej dodatkowo stoi pod chmurką. Dobrze by było aby nie był w dużym opakowaniu gdyż w sezonie letnim co 3-4 miesiące kladne HOW Sapphire. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy ktoś z Was orientuje się może czy myjka karcher mx 7.20 ma opcję zasysania wody ze zbiornika?
Mam okazję dostać ją za śmieszne pieniądze, ale nie mam bieżącej wody w garażu i zastanawiam się nad dostawieniem jakiejś beczki za garażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie dostałem od producenta informacji, więc może ktoś z was mi podpowie. Mam powłokę Tenzi Quartz Coat, otwartą 2 lata (tzn. Jest zamknięta ale dwa lata już stoi) i planuję to oddać znajomym do położenia. Jak myślicie czy ma swoje właściwości po takim czasie, czy bardziej kierować to w kosz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pytanie: Chcę zrobić mały teścik reloadów/boosterów/powłok "light" w spray-u na swojej masce jako zabezpieczenie solo na zimę  - taka alternatywa dla fusiaka, która wytrzyma powiedzmy do kwietnia.

Nabyłem:

1. Gyeon Cancoat

2. Neoxal 1,61 Reload

3. Tevo Buffcoat

4. Aqua Booster

Zastanawiam się czy jakiegoś zawodnika powinienem dodać i czy na fragmencie położyć też Fusso. Myślałem nad C2V3 od Gtechniq, ale cenowo ciężki temat. Z drugiej strony nie chcę kłaść dużej ilości produktów, aby coś było widać.

 

Czekam na propozycje, ewentualnie jak ktoś ma coś ciekawego i może przesłać sampla, bedzie super. Nie chcę aktualnie kupować kolejnej butelki. Oczywiście postaram się o dobrą relację z tego co uda mi się uzyskać.

 

Czasu mało, bo jutro zaczynam z myciem, pojutrze polerka i w piątek aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, paki112 napisał:

Nietypowe pytanie: Chcę zrobić mały teścik reloadów/boosterów/powłok "light" w spray-u na swojej masce jako zabezpieczenie solo na zimę  - taka alternatywa dla fusiaka, która wytrzyma powiedzmy do kwietnia.

Nabyłem:

1. Gyeon Cancoat

2. Neoxal 1,61 Reload

3. Tevo Buffcoat

4. Aqua Booster

Zastanawiam się czy jakiegoś zawodnika powinienem dodać i czy na fragmencie położyć też Fusso. Myślałem nad C2V3 od Gtechniq, ale cenowo ciężki temat. Z drugiej strony nie chcę kłaść dużej ilości produktów, aby coś było widać.

 

Czekam na propozycje, ewentualnie jak ktoś ma coś ciekawego i może przesłać sampla, bedzie super. Nie chcę aktualnie kupować kolejnej butelki. Oczywiście postaram się o dobrą relację z tego co uda mi się uzyskać.

 

Czasu mało, bo jutro zaczynam z myciem, pojutrze polerka i w piątek aplikacja.

Z twojej listy wywalilbym aqua booster z tego wzgledu ze to qdek a nie topcoat. Aqua booster ewentualnie mozesz sprawdzic z cc water gold.

w miejsce aqua Dorzucilbym za to moonlighta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wanraf89 napisał:

Z twojej listy wywalilbym aqua booster z tego wzgledu ze to qdek a nie topcoat. 

No to trwały z niej QD, bo na froncie mojego auta przy odpowiednio przygotowanej powierzchni, siedziała skubana lekko 10 tygodni w warunkach jesienno-zimowych, robiąc w tym czasie ok.3000km i widząc prawdziwe jednokrotnie. Fakt faktem, ostatnio wrzucałem ją dwa razy - po prostu na umyte auto, i ładne hydro zamieniło się w tafling po ok. 4-5 tygodniach, aczkolwiek co chwilę padał deszcz i wychodziło słońce także też dostała po tyłku. 

28 minut temu, wanraf89 napisał:

w miejsce aqua Dorzucilbym za to moonlighta. 

Tylko którą wersję, bo np. ostatnio butelkę otwartą na początku roku uroczyście z kumplem wyrzuciliśmy do kubła, tak mu się zgęstniało 😏 

Dla mnie top to jest psiknięcie na szmatkę, rozprowadzenie i dotarcie drugą - voila. Także moonlight to tak średnio bym powiedział, tak średnio - aplikacja psikana raczej nie jest dedykowana do tego produktu. 

5 godzin temu, paki112 napisał:

Myślałem nad C2V3 od Gtechniq, ale cenowo ciężki temat.

O, takie C2 to jest w mojej opinii QDek i do tego mocno przeciętny produkt.

Jeśli chcesz zastosować produkt jakim jest Cancoat, nie widzę przeciwskazań by zestawić go chociażby z FXP Vision, który jest typowym PPZ (aplikując na fibrę i stosując dwie - do rozprowadzenia i dotarcia). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.