Jump to content

ktm950

Użytkownik
 • Content Count

  995
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ktm950 last won the day on October 9 2019

ktm950 had the most liked content!

Community Reputation

128 Genialna

1 Follower

About ktm950

Informacje

 • Imię
  Kris
 • Auto
  Black Magic
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Województwo
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Tomas-sg według mnie excede i carlab to bardzo zbliżone produkty. Kolor i zapach takie same, albo prawie takie same. Domywanie również bardzo podobne. Według mnie główną przewagą carlaba jest cena - 2/3 ceny excede.
 2. @FilipO jeśli szukasz śliskości przy myciu no rinsem, i niskiej ceny za galon- to bardzo polecam Duraglossa #932. Bardzo fajna śliskość i zapach, przy okazji dodatek aquawax, więc podbija kropelkowanie. Przy mocno hydrofobowym zabezpieczeniu trochę je zaburza - ale to jedyny minus. Bardzo dobrze sprawdza się jako waterless. Wystarczy spryskać i przetrzeć - żadnych smug, ani innych problemów - nawet kiedy lakier jest ekstremalnie gorący. Pod względem ilość/cena/jakość - zdecydowanie mój ulubiony szampon od lat. Ogólnie uważam, że mocno niedoceniany produkt w Polsce.
 3. @Arturrro @FilipO Reload, potrafi sę mazać na niektórych czarnych/ciemnych lakierach. I o ile na swoim nie mam żadnego problemu, to na przykład na rodziców hondzie reload potrafi się strasznie mazać. Także to jest kwestia nie tyle umiejętności, co samego lakieru - a często nawet używanej do tego fibry.
 4. @kedar Botox bardziej przyciemnia i imho lepiej wyglada na moim czarnym lakierze. Chemotion trochę łatwiejszy w obsłudze.
 5. @PROPER jeśli brak zapachu nie ma dla Ciebie dużego znaczenia - to polecam Carpro Perla w rozcieńczeniu 1:4. Od lat to mój ulubiony dressing i patrząc na cenę po rozcieńczeniu nic go już chyba nie pobije. Bardzo mocno przyciemnia i daje fajny satynowy wygląd.
 6. Water Gold jest bardzo wydajny - wystarczają 2-3 psiki na panel. Wtedy nie zużyjesz więcej niż 20-25 ml na auto. Możesz używać go co mycie.
 7. @misiek43210 jeśli tenzi tak mocno wali rozpuszczalnikami/alkoholem, to znaczy, że może zareagować z powłoką. Dużo bezpieczniejsze są produkty rozcieńczalne w wodzie. Np. CC Water Gold, Reload, itd.
 8. @drufi w showcarshine. Mariusz był gotowy zwrócić część kasy za brakującą ilość - także jego postawę zaliczam na plus, ale olewcza postawa dystrybutora i producenta niemiło mnie zaskoczyła.
 9. @analyzator rzadko kiedy smoła pojawia się w takim miejscu. Na 100% to lotna rdza.
 10. @PawelRDM ja już na początku tego roku trafiłem na dwie wersje kolorystyczne i zapachowe. Dodatkowo jedna miała białą zakrętkę, a druga przezroczystą. Na forum OPT czytałem, że ta poprawiona wersja weszła na rynek jakoś niedawno i ma poprawioną śliskość i chyba odspajanie brudu. Tyle zapamiętałem
 11. Ciekawe, ale bez sensu Myślę, że gdyby zdecydował się nałożyć warstwę Concoursa, sumarycznie poświęciłby mniej czasu i zrobiłby mniej bałaganu niż kombinując ze słoiczkami, łyżeczkami, mieszadełkami - już nie mówiąc o fibrze, którą próbuje to nałożyć
 12. @AudiBlask tak. W dodatku dobrze radzi sobie z waterspotami i daje dużą śliskość.
 13. Ja to mam chyba ostatnio pecha z tymi ilościami produktów w opakowaniach - mój waży tylko 128g
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.