Jump to content

ktm950

Użytkownik
 • Content Count

  971
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ktm950 last won the day on October 9 2019

ktm950 had the most liked content!

Community Reputation

106 Genialna

1 Follower

About ktm950

Informacje

 • Imię
  Kris
 • Auto
  Black Magic
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Województwo
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Streat, dzięki za poświęcony czas na test, ale według mnie nie odzwierciedla rzeczywistości, a nawet ją zakłamuje. Posypywanie pyłem z ulicy tutaj nie pomoże. Zwróć uwagę, że już nawet kilka deszczy na stojącym, czystym aucie jest w stanie osłabić hydro niektórych wosków, a tutaj dopiero po kilkudziesięciu myciach widać niewielkie różnice. Masz busa, który jest użytkowany na co dzień. Wrzuć co masz na maskę busa i niech pojeździ z 2 miesiące, i wtedy proszę podziel się wynikami. To będzie dużo bardziej miarodajne. Pozdro!
 2. Ceramic QD pod względem przyciemnienia, kropelkowania i śliskości jest bardzo podobny do qd1. Nie wiem jak z maskowaniem rys. Konsystencja wodnista, lekko mleczna. Inspiracją zapachu był Stripper Scent - i jak dla mnie to za ciężki zapach do tak lekkiego qd. Bardziej pasowałby według mnie jakiś cytrusowy, świeży zapach, ale to kwestia gustu.
 3. @Bapko jestem zdania, że przy tak chorej cenie tego typu gąbek - warto jednak dopłacić te 35 zł do oryginału, lub poczekać na tą nową czarną
 4. To nie jest niestety ta sama gąbka tylko w innym kolorze. Jest z trochę innej, twardszej gąbki.
 5. Według moich obserwacji Ech2o ma wręcz tendencję do maskowania mikro rysek, a nie rysowania. Dodatkowo John mówi, że test polegał na spryskaniu elementu roztworem szamponu i przejechaniu 10 razy gąbką po polu testowym najpierw i dopiero wytarciu mikrofibrą. Moim zdaniem to może być problemem w pierwszej kolejności, a nie brak ochrony ze strony produktów.
 6. @Kuba95 opcja minimum to nafta na mikrofibrze do usuwania dużej ilości smoły, a tak to sama średnia glinka do przygotowania lakieru też wystarczy - szczególnie jeśli auto ma i tak mocno zniszczony lakier.
 7. Marcin1992 2 . keza 2. Streat 4. vlodek2532 5. kamil598 6. Kuba95 7. MrSiroko 8. RoBee 9. Domel 10. boxers123 11. krzygaj 12. AreK 13. Smerf91 14. Pawel_t11 15. KUBA46 16. Lotek900 17. Michał82 18. krzysg101 19. GLOSSY CAR 20. Pietras 21. powalla 22. gordon 23. Bare Shine 24. Lodowa 25. lukeu 26. Swift 27. antek1987 28. peciu 29. MMCzysci 30. dareme89 31. D@ViD 32. Qukie 33.Jacus 34. Dante05 35. PressionLife 36. Mumins 37. davor 38. Maciej WTN 39. dandi 40. Grzechu23 41. ktm950
 8. Pamiętajcie, żeby nie docierać pocących się wosków na rozgrzanym lakierze. Niech wosk się wypoci, a lakier ostygnie w cieniu/garażu i wtedy dopiero docieramy. Gorący lakier dużo łatwiej jest porysować.
 9. @Aivars potwierdzam to co napisał @Mumins. Docieranie bezproblemowe, przyjemna śliskość. Nawet jak przyschnie w gorący dzień w słońcu. Przy aplikacji w temperaturze ok. 15 stopni może leżeć i 40 min i nie widać przysychania - wosk cały czas ciągnie się pod palcem (w stylu np. Petes’a) Nie przyciemnia, nie maskuje, ale daje przyjemny efekt „oblania szkłem”. Trwałości jakiejś wybitnej nie ma, ale kilka tygodni siedzi. Zapach to coś w stylu „wiśnia w likierze” - ciekawy, ale nie jakiś szczególnie naturalny.
 10. @Lukaso Eulex może rozpuścić słabej jakości klar (najczęściej jednoskładnikowy), także uważaj. Do pojedyńczych kropek smoły możesz użyć też fibry nasączonej naftą. Radzi sobie bardzo skutecznie.
 11. @vlodek2532 z tych tańszych to polecam podstawowe apc od Excede. Przerobiłem 5l i jak dla mnie super się sprawdzało. Z droższych surfex Hd. Miałem też apc od good stuffa, ale według mnie było słabsze od excede, mimo fajniejszego zapachu. Adbl Apc pro też mnie jakoś nie porwało - wydawało mi się niewiele mocniejsze od excede.
 12. @kaka17ab @krzygaj do polerowania plastików równie dobrze sprawdzi się praktycznie każda pasta z rozpadającym się ziarnem (typowe pasty do one stepów).
 13. Miałem ichniejszą kątówkę z regulacją obrotów i stabilizacją. 3 razy wysyłałem na gwarancję (stabilizacja wariowała), za każdym razem wracała naprawiona, po czym po jakimś czasie znowu przestawała działać należycie. Mnie to zraziło do tej marki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.