Jump to content

ktm950

Użytkownik
 • Content Count

  987
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ktm950 last won the day on October 9 2019

ktm950 had the most liked content!

Community Reputation

124 Genialna

1 Follower

About ktm950

Informacje

 • Imię
  Kris
 • Auto
  Black Magic
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Województwo
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @drufi w showcarshine. Mariusz był gotowy zwrócić część kasy za brakującą ilość - także jego postawę zaliczam na plus, ale olewcza postawa dystrybutora i producenta niemiło mnie zaskoczyła.
 2. @analyzator rzadko kiedy smoła pojawia się w takim miejscu. Na 100% to lotna rdza.
 3. @PawelRDM ja już na początku tego roku trafiłem na dwie wersje kolorystyczne i zapachowe. Dodatkowo jedna miała białą zakrętkę, a druga przezroczystą. Na forum OPT czytałem, że ta poprawiona wersja weszła na rynek jakoś niedawno i ma poprawioną śliskość i chyba odspajanie brudu. Tyle zapamiętałem
 4. Ciekawe, ale bez sensu Myślę, że gdyby zdecydował się nałożyć warstwę Concoursa, sumarycznie poświęciłby mniej czasu i zrobiłby mniej bałaganu niż kombinując ze słoiczkami, łyżeczkami, mieszadełkami - już nie mówiąc o fibrze, którą próbuje to nałożyć
 5. @AudiBlask tak. W dodatku dobrze radzi sobie z waterspotami i daje dużą śliskość.
 6. Ja to mam chyba ostatnio pecha z tymi ilościami produktów w opakowaniach - mój waży tylko 128g
 7. Dzięki Panowie. Jestem w kontakcie z brytyjskim oddziałem Valetpro. Wiem, że brakuje ok. 70g. Zobaczymy, co dalej. I nie chodzi nawet o ilość, ale o to, że takie pomyłki mam wrażenie, że zdarzają się coraz częściej - i nie wiem, czy wynika to z niechlujstwa, czy ze złej woli producentów. EOT.
 8. Nie mam takiej potrzeby. Znam wagę brutto opakowania według Valetpro.
 9. Nie polecam @ValetPRO za ich podejście do klienta. Kupiłem ostatnio Purple passion - nówkę ze sklepu, który waży z opakowaniem 485 g. Przy 500 ml gęstego produktu! Zgłosiłem to do producenta, dystrybutora i sklepu - ale jakoś nikt nie kwapi się z wyjściem na przeciw klienta i rozwiązaniem tej sprawy. Tym bardziej doceniam @ADBL, @Work Stuff, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność za ilość/ jakość swoich produktów i zrekompensować braki chętnie i bez wymawiania.
 10. A czy ktoś mógłby być tak miły i zważyć ile waży pełny purple passion? Bo mój waży <485g, co przy objętości 500 ml wydaje mi się mało realistyczne jeżeli miałoby być go 500 ml. Będę wdzięczny.
 11. HoW Diamond. W ogóle nie przyciemnia, ale dodaje właśnie sporo fajnego blasku i uwydatnia ziarno.
 12. Dobrze rozumiem, że cena detaliczna tego wosku to 59,90 zł?
 13. @Grzechu23 ja tuż przed malowaniem jeszcze delikatnie przecieram płatkiem kosmetycznym nasączonym 25% roztworem ipy. No i po malowaniu trzeba bardzo delikatnie podchodzić do czyszczenia takiej kierownicy.
 14. Wcale nie trzeba od razu malować. Do takich wytarć spokojnie można zastosować krem Sapphire. Jeśli nie masz rąk o fakturze papieru ściernego, to spokojnie wytrzyma te 6-12 miesięcy w zależności od tego ile i gdzie jeździsz. Tu masz nr aukcji: 9353723467 Pamietaj, żeby przed użyciem dobrze wyczyścić i odtłuścić kierownicę. Wcieraj go szmatką, płatkiem kosmetycznym, cienkimi warstwami. Kolejną warstwę nakładaj dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.