Jump to content

Bac

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Bac

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Używał ktoś może Elite Detailer Foam One? Sprawdzi się? Jak tak to jakie najlepiej proporcje?
 2. Jakie stężenie proponujecie na wiosnę/lato do pianownicy PA? 1:20 wystarczy?
 3. Na wiosnę i lato planuję kupić jakąś pianę aktywna do myjki i pianownicy PA, która nie będzie jadła wosku (HOW Sapphire) Zastanawiałem się nad Cleantechem Citrus Foam. Co o tym myślicie? Sprawdzi się czy może coś innego?
 4. Lance kupić długą czy sama płasko strumieniowa dysza wystarczy? Bo rozumiem że w zestawie takiej nie ma? Myjka głównie będzie potrzebna do mycia aut raz czy dwa razy na tydzień plus raz na ruski rok kostki.
 5. No to chyba będzie trzeba się w nią zaopatrzyć. Dokupić będzie trzeba tylko pianownice czy coś jeszcze?
 6. Opłaca się kupić w takim razie tą myjke? Różni się ona od poprzedniego modelu z oznaczeniem A1? Czy coś trzeba będzie dodatkowo kupować oprócz pianownicy?
 7. Posiadam środek do prania fibr od Good Stuff'a. Czy mogę nim prać fibry i ręczniki ręcznie czy lepiej w pralce? Jak ręcznie to normalnie rozrobic go z wodą i później plukajac już samą wodą czy jak?
 8. Robił ktoś z was lampy za pomocą czajniczka i mógłby pochwalić się efektami. Czy lepiej robić standardową metoda matowienie i polerka?
 9. Macie coś sprawdzonego do zabezpieczenia szyb przed kamieniem itp oprócz NW? Planuję na wiosnę wyczyścić wszystkie szyby Kiiro Binem i bym z chęcią czymś je od razu zabezpieczył. Polecicie coś?
 10. Co powiecie o wosku od Chemotion? Używał ktoś? Robi wow? Ile leży na samochodzie? Zastanawiam się czy na wiosnę go nie kupić.
 11. Od jakich papierków zacząć matowić lampy i na jakich skończyć jeżeli potem będę używał czajniczka? Jak sprawdzić czy wszystko lampy są dobrze zmatowione?
 12. Ile ml wtedy na litr citrusa dawać? 1ml wystarczy? Chyba będę musiał takie coś zakupić to nawet w lato co 3 mycie będę dodawał do szamponu.
 13. Czyli stosowanie go zimą może wyrządzić kuku? Bo nie chciałbym aby przez jego stosowanie blacha szybciej dostała korozji czy coś
 14. Bac

  Odgrzybianie

  Ok, wielkie dzięki. Jeszcze jedno mam pytanko czy polecasz te odświeżacze w puszce co się stawia za fotelem kierowcy i odpala klimę na 10 min? Głównie chodzi mi tutaj, aby ładnie pachniało w samochodzie czy jednak zbędny wydatek i może zaszkodzić klimatyzacji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.