Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem chcę umyć i wyczyścić fotele skórzane ale w jednym miejscu o średnicy około 10 cm skóra jest bardzo twarda . Prawdopodobnie coś zostało wylane ale boję się to myć . Jakie środki zastosować do mycia i pielęgnacji . Najlepiej nazwy firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, mam możliwość kupić w dobrej (tak mi się wydaje) cenie TFR-a czerwonego tzw. Heavy duty od auto glym 25 l za jakieś 250 zł. Czy warto brać, opłaca się?
To jest pomyślane pod ciężarówki itp. gdzie nikt się nie brandzoli z pH. Cena dobra, ale czy znajdziesz na to zastosowanie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś patent/źródło na pady 80 / 50 / 30mm? dosyć kosztowna zabawa jak 30mm kosztuje 6-7zł w promkach. Nawet po 2-3 rodzaje i w każdym rozmiarze, po przynajmniej 3 sztuki, minimum żeby mieć jakąś elastyczność, to już spora kasa. Chętnie kupiłbym kit/set gdzie cena powinna być lepsza.

Pod małą rotację. Felgi, zakamarki, może podcięcie jakiejś rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sam wycinać z większych padów , wydaje mi się że tu na forum ktoś to pokazywał. Wystarczy rurka, może być miedziana o odpowiedniej średnicy, lekko ją zaostrz po jednej z krawędzi i do dzieła. Nie wiem czy opłacalne ale jakaś alternatywa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Michał82 napisał:

@Tomas-sg Ty tak na poważnie? Bo nawet mi to do głowy nie przyszło 

Aha 😉

Płynem hamulcowym elegancko się zmywa te fabryczne gumowe wykończenia w środku. Nie zaszkodzi spróbować, tylko staraj się żeby to tam troszkę na tym poleżało 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
27 minut temu, xadamx napisał:

@Fencek i tak i nie. Efekt nie będzie długotrwały. Lepiej CP Dlux lub Gyeon Trim i masz przynajmniej rok z głowy.

potwierdzam na plastikach spokojnie poleży rok a nawet dłużej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.