Jump to content

kivlov

Użytkownik
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Kiepska

About kivlov

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Auto
  Mondeo MK5 180km
 • Lokalizacja
  GCH
 • Województwo
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szybko juz kupielm za 155zł Szukam dlaej samochodowekosmetyki .pl
 2. Wysłałem zapytanie - jak będzie info dam znać.
 3. Coś wiadomo kiedy rusza promocja na samochodowekosmetyki .pl bo rok temu straciłem tam 1,5 tyś! Mieli mega oferty.
 4. Chwalę się.... Mam trzy różne i porównywałem i tym najlepiej mi schodzi, co tydzień robię ok 1-1,5 tyś km więc jest czym się zabrudzić.
 5. Hmm, będę musiał w wolnej chwili poszukać informacji, ale pewnie na promocję nie zdążę, bo ostatnio mega zakupy zrobiłem.
 6. kivlov

  Zapachy do autka

  No to jak skończy mi się moja buteleczka to zakupię ten zapach. Jak ma trzymać kilka miesięcy to może warto. Ps. Pytanie czy bardziej jest intensywny latem, a zima nie czuć? Bo tak niektóre się zachowują.
 7. kivlov

  Zapachy do autka

  https://www.samochodowekosmetyki.pl/produkt/263/gliptone-odswiezacz-o-zapachu-nat-skory-duzy Czy ktoś korzystał. Kolega mówi, że trzyma kilka miesięcy i jest super zapach.
 8. Plak i ściera zrobią z ciebie detailera PLAK w Auchan Gdanisk na Szczęśliwej 3, Plak z 12,99zł na 5,99zł widziałem jeszcze 4 sztuki
 9. kivlov

  Zapachy do autka

  No siedzi zapach wydaje mi się max jeden dzień. Chemical Guys Szarlotka
 10. kivlov

  Zapachy do autka

  Niestety atomizer jest do D tak jak przy RRC czyli po paru psiknięciach leci po rękach. Jakby działał dwa lub trzy dni to i tak mega wyczyn by był jak dla mnie. Mam butelkę 473ml więc na trochę starczy.
 11. kivlov

  Zapachy do autka

  Dzisiaj popstrykałem Chemical Guys Szarlotka - pachnie świątecznie, ale zobaczymy jak z trwałością. Wiem, że nie ma trzymać dwa trzy dni tylko to jest typowy zapach na efekt wow, ale dam znać.
 12. 1. chudy2355 2. paperson - mogę sprawdzić 3. Ppatryk 4. Damiano2007 - mam nadzieję, że nie ustępuje pola pirania 5. david2888 6. Pablo15005 7. Bitek 8. Kuba95 9. davor 10. Pawel_t11 11. Grzechu23 12. Barto125 13. Kivlov
 13. Posiadam NILFISK C-PG 135.1-8 X-TRA EU i nie narzekam.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.