Jump to content

Saczi

Użytkownik
 • Posts

  103
 • Joined

 • Last visited

About Saczi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Saczi's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

9

Reputation

 1. Ja niedawno potrzebowałem kupić pianę aktywna, a nie mieli fxa. Zaproponowali chemotion - kupiłem. Potem spray ważą i qd'ka. Wszystkie fajne. Powoli się przekonuję, tym bardziej, ze to polska marka i producent. Czas na szampon ... ?
 2. @Lobuzzz, możesz użyć "dark" do woskowania jasnego lakieru. Najwyżej samochód wybuchnie
 3. 1,5 m-ca od aplikacji. Sapphire zaczyna spływać taflą. Diamencik wyraźniej rozbija taflę wody. Obydwa woski i tak ładnie utrzymują się na masce. Dystans 250-350km/tydzień. 5 dni w tygodniu garażowany pod chmurką, reszta w garażu. Stoi i środowisku dość mocno zapylonym. Tymczasem wrzucam filmik po wczorajszym, sobotnim myciu. Standardowo 2xChemotion 1:10 z pianownicy, WorkStuff 30ml/10L. Wczoraj dodatkowo na lakier trysnąłem Vasco PreWash. https://youtu.be/TbtAeBF3aEw PS Setny post na forum ...
 4. Czy taka konsystencja i osady w chemotion spray wax są normalne?
 5. Orlen max Expert fr https://www.orlenoil.pl/PL/NaszaOferta/Produkty/Strony/PLATINUM-Max-Expert-FR-0W–30.aspx z pewnością jest zdecydowanie tańszy od eurola. Posiada oficjalną aprobatę na normę 2312. Inne propozycje, to Yacco Lube P: https://yacco.pl/yacco-lube/24-yacco-lube-p-0w30.html#/32-opakowanie-5l Ale drogo jest. Za to oleje Yacco są bardzo solidne.
 6. @Domel, dobra robota. U mnie woski posiedzą sobie jeszcze około miesiąca. Ja jeżdżę mniej, bo około 800-1000km miesięcznie.
 7. @KUBA46 , zależy ile to jest "od mycia do mycia"
 8. 4-6 tygodni podobno siedzi,co i tak różnicy mi nie robi, bo samochód myty jest co tydzień. Mam jeszcze spray wax'a do porównania, a w paczkomacie Yogę. Będzie trochę zabawy.
 9. W sobotę po myciu wrzuciłem na samochód chemotion qd. Takiej przyjemniej sliskosci lakieru (z fuso) się nie spodziewałem...!
 10. Woski w akcji - kropelki po deszczu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.