Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś pomslysl czym mogę usunąć dość dziwne plamki na szybie. Nie wygląda to na rysy, a ciężko ustrzelić na zdjęciu. Pod odpowiednim kątem (szczególnie jak odpowiednio świeci słońce to jest to widoczne) mam na szybie mnóstwo kropek. Wygląda to z jednej strony jak taki mikroodpryski, ale nie wydaje mi się, bo szyba wydaje się gładka, bardziej wygląda to jakby coś się skroplilo i wyschło na szybie (patrząc od zewnątrz do środka auta też tego nie widać). Nie mam pojęcia jak to zmyć. Próbowałem Proelite GT Cleaner (swoją drogą dość agresywny płyn, przynajmniej takie mam wrażenie), ale średnio się udało.  Jakiś pomysł czego mogę spróbować, mikstura woda+ocet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem dmuchawy w okresie zimowym na bezdotyku. Dawała radę.
Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie ciepłego nadmuchu ale w przypadku aku niestety jeszcze nieosiągalne. Bigboi miał przymiarki do buddiego na aku.
Kojarzę ze ktoś z forum wrzucał filmiki jak to działa.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy odświeżaniu lakieru spotkałem się z problemem pylenia po najechaniu padem na taśmę maskującą. Co prawda pomagałem sobie sprężonym powietrzem żeby to zdmuchiwać ale bardzo mi to przeszkadzało. Ciężko z kolei było dojechać do krawędzi DA15 aby nie dotykać taśmy. Używałem taśm Colad i APP. Macie na to jakieś sposoby? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michallbn napisał:

Siema, mam na samochodzie soft99 luxury gloss.

luxury gloss to zwykły QD, który siedzi prawie od mycia do mycia (może ciut dłużej), więc typowym woskiem bym go nie nazwał.

Jak nie masz chęci i czasu to po myciu zarzuć go ponownie i po sprawie - jak chcesz pobawić sie dłużej to kup typowy wosk/sealent z większą trwałością i przed nim zastosuj dekontaminację + cleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ma ktoś pomysł jak pozbyć się tego okropnego zapachu po użyciu ADBL vampire liquid? Za każdym razem kiedy otwieram garaż (myłem felgi na kostce przed garażem) śmierdzi okropnie. Minął już ponad tydzień czasu, deszcze padały a ten smród zgniłego jaja nadal się unosi. Już nigdy więcej nie kupię tego śmierdziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paki112  Z garażu jest spadek w kierunku studzienki, do środka nie mógł się dostać. Po prostu wsiąknął w niezaimpregnowaną kostkę i okrutnie śmierdzi.

Mam butelkę w garażu, zamkniętą, na drugim końcu pomieszczenia, w środku nie śmierdzi więc to nie ona. Mam zamiar oddać to dziadostwo tylko muszę mieć 20 postów aby dodać ogłoszenie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marcin1992 napisał:

Panowie. Ma ktoś na sprzedaż jakaś maszynę DA skok 15mm. Do 300 max 350zł? 

Krauss S15 v1 w stanie bardzo dobrym (w 100% sprawna, delikatne ślady użycia na obudowie) + kpl szczotek zapasowych - na dniach wystawię na sprzedaż za 350 PLN z KW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2021 o 15:51, SoldierPL napisał:

Hej, czy ma ktoś pomysł jak pozbyć się tego okropnego zapachu po użyciu ADBL vampire liquid? Za każdym razem kiedy otwieram garaż (myłem felgi na kostce przed garażem) śmierdzi okropnie. Minął już ponad tydzień czasu, deszcze padały a ten smród zgniłego jaja nadal się unosi. Już nigdy więcej nie kupię tego śmierdziela.

Chyba każdy środek do felg tak capi... Ja mam Vampire na regale i jest ok, ostatnio mylem auto pod domem i nie chciało mi się zanosić do garażu i zostawiłem w domu i żadnego smrodu... Może butelka ci pękła czy dziurkę ma i to pod spodem leci i śmierdzi...??? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.