Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Lobuzzz nie znam produktu. Na mojej od 3 lat ląduje carchem najsłabszy. Teraz na wyjazd mam rozrobnionego deturnera, 1:3 z wodą. Jest aż za mocny. Po 1kkm zatłuszczenie z podłokietnika zdejmuje na jedno dotknięcie.

Adbl iqd bym nie używał blisko skóry. Mocno szysci i zostawia po sobie coś.

@Lobuzzz nie znam produktu. Na mojej od 3 lat ląduje carchem najsłabszy. Teraz na wyjazd mam rozrobnionego deturnera, 1:3 z wodą. Jest aż za mocny. Po 1kkm zatłuszczenie z podłokietnika zdejmuje na jedno dotknięcie.

Adbl iqd bym nie używał blisko skóry. Mocno szysci i zostawia po sobie coś.

@Lobuzzz nie znam produktu. Na mojej od 3 lat ląduje carchem najsłabszy. Teraz na wyjazd mam rozrobnionego deturnera, 1:3 z wodą. Jest aż za mocny. Po 1kkm zatłuszczenie z podłokietnika zdejmuje na jedno dotknięcie.

Adbl iqd bym nie używał blisko skóry. Mocno szysci i zostawia po sobie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam artykułu/książki na temat chemii używanej w środkach czystości od strony chemicznej. Był kiedyś taki artykuł na tym forum ale nie mogę go znaleźć. Chciałby wiedzieć jaki jest skład chemiczny zabrudzeń, co rozpuszcza tłuszcze, co to zmienia, że środek ma wysokie ph itp zagadnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś przejsciowka Kärcher EasyLock -> Karcher nieEasyLock, żeby po prostu założyć pianownicę i zapomniec? Zakładanie PA z tym śmiesznym dwuczęściowym adapterkiem potrafi być wkur... wróć, działać na nerwy.

Wyryte w skale z S20 5G FE



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gdzie dajesz lancę. Po prostu uważam, ze rozwiązanie z techkaru jest słabe. Gdzieś widziałem, że ktoś przerobił tę końcówkę na taką, do której od razu można sobie przykręcić pianownicę, czy co kto chcę - standardową.
A z innej beczki, gdyby ktoś chciał podać jakiś numer katalogowy, tudzież dojście do zakupu kabla zasilającego do Karchera 6/15M, niech da znać. Mój nie wytrzymał dwóch lat.

Wyryte w skale z S20 5G FE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie auta z węża, deszczówka. Da się?

Mam dostęp do deszczówki pod niewielkim ciśnieniem. Wiadro gąbkę szampon, oprysk bh af z ręcznego. Da radę tym wypłukać auto? Wiem, że siła pre filmu nie ruszy bez ciśnienia ale drobny kurz czy piasek powinno się spłukać. Deszczówka = miękka. Wyplucze chemię?

Jakies przemyślenia? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, analyzator napisał:

Mycie auta z węża, deszczówka. Da się?

Mam dostęp do deszczówki pod niewielkim ciśnieniem. Wiadro gąbkę szampon, oprysk bh af z ręcznego. Da radę tym wypłukać auto? Wiem, że siła pre filmu nie ruszy bez ciśnienia ale drobny kurz czy piasek powinno się spłukać. Deszczówka = miękka. Wyplucze chemię?

Jakies przemyślenia? 😉

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@MMCzysci a nie lepiej przejsc na zwykłe przejciówki karcherowskie? 

tu masz adapter 10229047578 ewnetualnie cały pistolet przełożyć 8478450357 ja uzywam takiego i jestem mega zadowolony z neigo 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel fajne rozwiązanie. Mam już deszczówkę pod niskim ciśnieniem - pewnie zbiera się na dachu, zasięg mniej niż połowa 🙂 głównie mam wątpliwość czy wodą deczową wymyję sensownie bilthambera czy szampon (sonax energy mam), czy będę lał wodę a auto dalej będzie w szamponie. Pytam bo mam stację uzdatniania w bloku i czasami wypłukanie rąk z mydła jest wyzwaniem 😄 a deszczówka też miękka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.