Jump to content

kamil598

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Genialna

About kamil598

 • Birthday 05/15/1994

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Auto
  Seat Ibiza 6L
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Województwo
  Podkarpackie

Recent Profile Visitors

530 profile views
 1. @daru91 Ja nakładałem Mademoiselle aplikatorem mikrofibrowym z kieszonką
 2. @david2888 Ok tak zrobię a jeśli nie da rady to kupię ten SS
 3. @david2888 Dzięki. A próbowałeś Flexipads PRO WOOL 135mm - pad wełniany do mocnego cięcia, krótkie, równe włosie naturalne do mocnej korekty? Bo mam na miejscu w dobrej cenie ewentualnie Pad mikrofibrowy NAT.
 4. W sobotę zacząłem swoją przygodę z polerką. Zrobiłem maskę Cutmaxem i ładnie wycięło wszystkie drobne ryski swirle. Jednak czuję niedosyt bo zostały w niektórych miejscach rysy które są widoczne pod świetlówką ale nie wydają się głębokie. Po 3 wypracowaniach (2+2) cutmaxem dalej zostawały. Robiłem na niebieskim NAT. Lakier mam twardy i pytanko czy futro tutaj załatwiłoby sprawę? Swoją drogą po cutmaxie nie było nawet bardzo bałaganu ale i tak przeleciałem jeszcze Perfect Finishem. Doradźcie czy to ja coś źle robię czy ta kombinacja jest za słaba do tego lakieru (VAG LC9Z Black magic pearl).
 5. W sobotę zacząłem swoją przygodę z polerką. Zrobiłem maskę Cutmaxem i ładnie wycięło wszystkie drobne ryski swirle. Jednak czuję niedosyt bo zostały w niektórych miejscach rysy które są widoczne pod świetlówką ale nie wydają się głębokie. Po 3 wypracowaniach (2+2) cutmaxem dalej zostawały. Robiłem na niebieskim NAT. Lakier mam twardy i pytanko czy futro tutaj załatwiłoby sprawę? Swoją drogą po cutmaxie nie było nawet bardzo bałaganu ale i tak przeleciałem jeszcze Perfect Finishem. Doradźcie czy to ja coś źle robię czy ta kombinacja jest za słaba do tego lakieru (VAG LC9Z Black magic pearl).
 6. Autko dostało drugie życie, coś pięknego Świetna robota @AreK
 7. @MMCzysci każda paczkę inpost nadana na Twój nr tel możesz śledzić w aplikacji inpostu
 8. @Fredi88 potwierdzam, na czołowej działa chwilę i szybko znika ale na bocznych dobrze się trzyma
 9. @psemo ja z kolei znalazłem taki opis: Poorboy's World Professional Polish Świetna, delikatnie ścierna pasta, która sprawdzi się jako ostatni etap przygotowań lakieru przed nałożeniem wosków, powłok i sealentów. Delikatne środki ścierne są w stanie usunąć mikrozarysowania, swirle, lekką oksydację oraz ślady po ptasich odchodach. W szybki sposób przywraca maksimum połysku. Nie zawiera silikonów ani wos ków!
 10. Też jest delikatnie ścierny Nie ścierny jest jeszcze MCKEE'S 37
 11. @analyzator wiem wiem i nie boję się bo mam maskę testową
 12. W dziale w którym założyłeś temat jest wiele tematów, w których masz dużo opisane odnośnie padów, past i ogólnie polerowania. Co do wosków również jest obszerny temat:
 13. Wyszło całkiem fajnie mnie też czeka nauka polerki na hamronie

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.