Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki najdelikatniejszy pędzelek? Wcześniej miałem A4 B6 i w sumie szczotka druciana dużych szkód by nie narobiła... teraz lakier Lexus'owy  bardziej wrażliwy jest i widzę, że pędzle których do tej pory używałem potrafią zrobić bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem sobie Georga na wiosnę, ale na razie chodził tylko na sucho. Mam pytanie czy gdybym chciał wyprać teraz auto (na dworze) to jest jakaś temperatura która będzie już szkodliwa dla silnika? Raczej w cieniu będe robić, no ale ostatnie dni były dość ciepłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki najdelikatniejszy pędzelek? Wcześniej miałem A4 B6 i w sumie szczotka druciana dużych szkód by nie narobiła... teraz lakier Lexus'owy  bardziej wrażliwy jest i widzę, że pędzle których do tej pory używałem potrafią zrobić bałagan.
Waxpro Alex są bardzo delikatne.

Wyryte w skale z S20 5G FE

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, MMCzysci napisał:

Ja może zadam nietypowe pytanie...
Co się stało z kontem kolegi Malwin41?

Wyryte w skale z S20 5G FE
 

Odszedł z forum na życzenie i poprosił o skasowanie całej jego zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem 15szt mikrofibr WaxPRO Premium  40x40 niebieskie i czarne, nie mogę sobie poradzić z ich potwornym pyleniem, pozostawianiem włosków... nie da się umyć ani szyb, karoserii a o piano nie wspomnę.

Prałem je już 2x dedykowanym płynem do fibr oraz wsadzałem do suszarki bębnowej i nic, dalej to samo

Da się coś jeszcze z tym zrobić? czy to dziadowska partia? Mam również sporo fibr od WS i kompletnie żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, CarlosBlack napisał:

@poncio do szyb lepiej używaj "wafla", z wlochatej zawsze jakiś pyłek zostanie. 

Tak, wiem... ale sprawdzałem czy to wina jakiegoś 1 elementu czy wszędzie będzie to samo 🙂

Nie da się nic wytrzeć we wnętrzu auta, zostawia ten syf nawet na poduszce od kierownicy, o QD na aucie czy o wytarciu mokrych felg (po umyciu) można zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.