Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, wojtecki napisał:

Która torba pomieści butelki work stuffa 750ml z atomizerami Canyona? Tak, żeby to normalnie można było zamknąć bez upychania i naciągania zamków? 

Np. @DETAILiNK. Mam tą torbę i polecam 🙂  Z canyonem nie wchodzi ale z gualą pięknie.
Tutaj masz więcej info i zdjęć:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jakich taśm maskujących do np zabezpieczania elementów przy polerowaniu używacie?

Ja stosowałem Blue Dolphin ale zastanawiam się czy są do tego celu jakieś "lepsze" w podobnych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcin1992 napisał:

@powerf ja polecę firmy troton

Używałem. Do czasu kiedy kupiłem Carpro. Niestety ale Troton o ile jest tani, dobrze się klei to niestety przemaka podczas pracy, w wyniku czego pozostawia klej.

2 minuty temu, powerf napisał:

Która dokładnie, bo jest wiele rodzajów?

Nie spotkałem jeszcze innej jak lakiernicza - papierowa żółta.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, powerf napisał:

Hej, jakich taśm maskujących do np zabezpieczania elementów przy polerowaniu używacie?

Ja stosowałem Blue Dolphin ale zastanawiam się czy są do tego celu jakieś "lepsze" w podobnych pieniądzach?

Ja Jescze polecę zielona firmy coload.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiś manometr do pompowania kół, bo coś mi się chyba rozkalibrował ten z zestawu z kompresorem.
Fajne są te elektroniczne jak np YATO YT-23702, ale czy one są dokładne i nie wymagają okresowej kalibracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jak podchodzicie do zabezpieczenia w środku nowych - fabrycznie nowych aut, ewentualnie takich ze znikomym przebiegiem, więc i stopniem zabrudzenia? Wiadomo, że należy przygotować powierzchnię pod dressing, ale poza progami, pedałami i ewentualnie plastikami w zasięgu butów żadnych zabrudzeń nie ma, więc raczej użycie jakiegokolwiek IC, a tym bardziej pędzelkowanie wydaje się overkillem. Rozcieńczyć 1:1, czy może zetrzeć zwilżoną fibrą luźne pyłki i się nie przejmować?
Also, czy użycie dressingu na skorzanych wstawkach na drzwiach i desce należy uznać za wielkie faux pas?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci wszystkie plastiki przeleć jakimś ic może być nawet rozcieńczony. Może i tego nie widać, ale napewno jakiś delikatny film brudu na nich jest.

Co do skórzanych boczków w drzwiach i na desce. Obecnie jest tylko garstka aut z prawdziwą skórą na tych elementach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakich szczotek używacie do wstępnego prania tapicerki ? Mam na myśli szczotkę na wkrętarkę, którą nie uszkodzę tapicerki. Jeśli takowy temat istnieje na forum to będę wdzięczny za link.

Druga sprawa czy takowa szczotka na wkrętarkę znacznie przyśpieszy pracę i zwiększy efektywność wstępnego czyszczenia tapicerki czy lepiej robić to szczotką ręczną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stawek Z Adbl dość dobre te szczotki na wiertarkę także możesz brać a jeśli się nie spieszy to zajrzyj na temat z gadżetami z alli tam są napewno linki ze szczotkami.

@etr zabezpieczonej czy tylko wyczyszczonej???Jak nie zabezpieczyłes to colourlock versiegelung a później możesz używać czegoś słabego albo jakiś leather Qd np ultracoat

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.