Jump to content

Mateczek

Użytkownik
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mateczek last won the day on October 7 2020

Mateczek had the most liked content!

Community Reputation

88 Genialna

About Mateczek

 • Birthday 04/29/1996

Informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Auto
  Alfa Romeo 159 Q4 Ti
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

662 profile views
 1. Pod handel spokojnie wystarczy maszyna DA 15mm, np. Liquid Elements T4000 czy Heckmann S15 i dowolna pasta AiO np Menzerna 3w1 na padzie finiszowym (czasami możesz zacząć od średniego i później poprawić czarnym jak lakier w gorszym stanie)
 2. Jeśli jest rozmiarów Mothersa, to myję nią 235/40R19 i jest super
 3. Jak włosie będzie odpowiednie (sztywne), to może być fajna szczotka. Używam podobnego Mothersa i jestem bardzo zadowolony.
 4. @Good Stuff szkoda, bo na pewno przygarnął bym zestawik. A jakiegoś organizera na wiadra nie planujecie może?
 5. @MMCzysci waxPRO są spoko, ale myślę że aktualnie i tak WS jest bezkonkurencyjny
 6. @wolny nikt Ci nie odpowie chyba tak jak tego możesz oczekiwać. Po to jest tyle produktów, żeby każdy dla siebie coś wybrał. Lepsze bo łatwiejsze w nakładaniu, szybsze, trwalsze, lepiej wyglądające? Wg mnie nie ma nic lepszego w wyglądzie od dobrego wosku, do tego jak go podbijesz jeszcze po jakimś czasie konkretnym QDkiem, to efekt będzie super. Ale znowu jak ma być szybko, to nic nie zastąpi dobrego hydrowosku. Sprecyzuj trochę oczekiwania
 7. @Ipkol zastanawia mnie tylko rozbieżność w cenach. Albo 399 albo 288,90. Czyżby tylko pierwsza dostawa była w niższej cenie? Skąd się może brać taka dysproporcja?
 8. W swoim aucie mam dekory ze szczotkowanego aluminium. zastanawiam się czy jakoś to zabezpieczać? Wiadomo, na kokpit leci dresing, ewentualnie na lakierowane dekory jakiś wosk (np. Interior HD),ale zastanawia mnie czy wrzucacie coś na szczotkowane aluminum. Nawet w głowie miałem jakieś głupie pomysły z GS Rims Detailerem, ale może macie jakieś ciekawe rozwiązania do tego typu wykończenia?
 9. @Putkowski07 Powinna wystarczyć na spokojnie
 10. Jakiś kolejny błąd? Wyrzuca mnie cały czas na tapatalku na iOS i nie da rady się zalogować. Ktoś jeszcze tak ma, czy problem jest tylko ze mną?
 11. Myślę że to zależy od upodobań. Te EZ/Daytony sà spoko, ale mi bardziej podpasowaly wheel woolies. Szczotki Work Stuffa mi też fajnie leżą. Taki typ jest mniej uniwersalny, dlatego pasuje mieć kilka rozmiarów (dlatego WW są sprzedawane w komplecie). Rozmiar mają taki jak widać i niewiele się poddają w przeciwieństwie do Daytony. Za to odwdzięczają się tym, że nie chlapią na wszystkie strony.
 12. @#kris nigdzie nie jest dostępna od dłuższego czasu i prawdopodobnie już nie będzie. Kup wheel woolies i lepiej na tym wyjdziesz
 13. @#kris wiadomo że im więcej tym lepiej a tak serio więcej jak 5 mi nie potrzeba na razie
 14. W jakich produktach znajdę gualę spieniającą? Ewentualnie gdzie to ustrojstwo kupić osobno? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.