Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie wysokich lotów. Widziałem jakiś czas temu że jeden z Forumowiczów posiada odkurzacz bissell. . Mogę kupić w dobrych pieniądzach bissell hydroclean proheat complete.Używany będzie czasem do prania samochodów i czasem w domu. Ktoś coś powie w tym temacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Marcin1992 napisał:

Panowie pytanie wysokich lotów. Widziałem jakiś czas temu że jeden z Forumowiczów posiada odkurzacz bissell. . Mogę kupić w dobrych pieniądzach bissell hydroclean proheat complete.Używany będzie czasem do prania samochodów i czasem w domu. Ktoś coś powie w tym temacie? 

 

2 minuty temu, D@ViD napisał:

@Marcin1992 kolega @Domel ma ten sprzęt 🙂

Ja mam Bissell SpotClean Pro i na domowe zastosowania - jest rewelacyjny. Wyprałem nim przyczepę w domu kilka rzeczy, czekam na sezon to i auta w środku nim ogarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, powalla napisał:

Śmiało kupuj tego w Jula, bo w razie "W" masz pewnego gwaranta, no i stówka zostanie na pady i pasty .  Nie pracowałem nią, jednak po wstępnym macaniu w sklepie może też go sobie kupię w sobotę , bo kasa żadna, a czasem może dupę uratować 😉 

Ooo super dzięki ,niestety ja nie mogę pomacać i muszę zamówić bo do najbliższej Juli mam 100 km 😕 z tego co widziałem w instrukcji ma gwint m14, czy można założyć bp 75 mm  przeznaczony do rotacji bo na ten gwint tylko takie znalazłem , czy niestety trzeba szukać  bp typowo pod DA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Domel napisał:

 

Ja mam Bissell SpotClean Pro i na domowe zastosowania - jest rewelacyjny. Wyprałem nim przyczepę w domu kilka rzeczy, czekam na sezon to i auta w środku nim ogarnę.

Potwierdzam. Bardzo zgrabny ten odkurzacz jest i do szybkich akcji jak najbardziej sie nadaje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
32 minuty temu, Marcin1992 napisał:

@Domel no i o to chodziło. Zwięźle i na temat😄 na początek myślę że może być 😉

Jest setka filmików z działania na YT, i na pewno nie zastąpi super profi Puzi lub Georga ale jak ktoś pierze raz w roku to idealne narzędzie a w szafie zajmuje tyle miejsca co nic 😉

 

======================

 

Potrzebuję informacji czy ktoś porónywał TENZI MOTORPLAST do KOCHCHEMIE MOTORPLAST.

Myje plastiki, nadkola, silnik psikam i zapominam. Który lepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, powalla napisał:

Będę w Jula w sobotę i sprawdzę ale obstawiam że nastąpiła pomyłka i jest "standardowy w DA" gwint 5/16 , zresztą gdyby był M14, to nawet lepiej, bo BP z takim gwintem jest w diabły .

Jestem amatorem i wszystkiego nie wiem, trochę czytałem i widziałem że bp poopisywane są jako do Dual Action z gwintem właśnie z reguły 5/16 , a jak szukałem na M14 to wszystkie były opisane jako bp do rotacji . Rozumiem że musi zgadzać się tylko gwint a opisy " do rotacji" "do DA" są tylko orientacyjne i jeśli gwint się zgadza to wszystko będzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bocian1994 napisał:

Używał ktoś polerki DA Vonroc 

Vonroc

Lub Meeca szarego DA 9mm  który jest teraz za 139zl ?

Szukam czegoś taniego na  start żeby przelecieć auto finishem czy cleanerem , ktoś może używał i się wypowie ? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xadamx napisał:

 

Wygląda na to że to nie głupi sprzęt.  Ponowie jeszcze pytanie, czy każdy bp z pasującym gwintem nada sie do DA i rotacji , czy jest rozdzielenie, że mimo identycznego gwintu do DA stosuje sie bp dedykowane i do rotacji też dedykowane typowo pod rotacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktokolwiek miał problem z pompką Xiaomi - pojawiający się na wyświetlaczu błąd E8?

Po włączeniu pompka pompuje przez sekundę a potem się wyłącza.

Rozebrałem ją, w miejscu gdzie umieszczony jest przetwornik ciśnienia było wilgotno, wyczyściłem tą wilgoć, po złożeniu wczoraj wieczorem było niby ok, ale dziś rano znowu E8 cały czas się pokazuje...

 Wszystkie połączenia wyglądają ok, juzt nie mam pomysłu co to może być

IMG_20210522_084245176.jpg

IMG_20210522_084218269.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.