Jump to content

Syrio

Użytkownik
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Genialna

About Syrio

Informacje

 • Lokalizacja
  NDM

Recent Profile Visitors

934 profile views
 1. Kupiłem Back to Black w zeszłym roku i generalnie rozczarowanie. Dobrze siadal tylko na Continentalu ale na nim to chyba i margaryna by działała. Wolno sie wchłania, trwałość taka sobie. Look taki nijaki. O wiele lepiej mi pasuje funky witch. Nie jest królem trwałości ale aplikacja, dotarcie i look poziom wyżej.
 2. Popularne to jest piwo harnaśw 4paku. Co nie znaczy że to dobre piwo. Chyba nie po to wchodzisz na forum pasjonatów żeby pytać o produkty popularne tylko dobre. A postów o DSW na forum sporo akurat.
 3. Zapomnij o Colli, nie ma szans na 6 miesięcy, no chyba, że auto weekendowe, w garażu. Dwa, ten wosk niewiele wnosi. Chcesz trwałego, dobrze odpychającego brud i podbijającego połysk wosku w niskiej cenie to najlepsza opcja Double Speed Wax: https://showcarshine.pl/woski-samochodowe/bilt-hamber-double-speed-wax-250-ml-carnauba-polimery.html
 4. Temat rzeka. Mój kumpel się sadzi z ASO. Źle zrobili wydech, złożył ktoś lustrzane odbicie. Do tego zepsuli myciem felgi. Nie chcieli się przyznać a że kolega dobrze zarabia to wziął prawnika i za chwilę będzie miał finał sprawy.
 5. No masz klasyczny haze. Złożyłeś już reklamację, co powiedzieli?
 6. Różowego Wolfganga lejesz 2 razy mniej niż Ech2o
 7. Wielopak zdecydowanie dobry pomysł. Generalnie dobrej jakości fibra, niezbyt puchata, w rozsądnych pieniądzach jedt potrzebna imho.
 8. Piana szczotka. Apc szczotka pędzel. Deiron pędzelek. Tar glue pędzel. Zasada typu wheel cleaner od shiny garage. I tyle zrobisz. Te utleniania tylko profesjonalista ogarnie. Śruby i emblemat możesz też kupić bo są w opłakanym stanie.
 9. W temacie nie ma nic o felgach. Jeśli jest inaczej wskaż gdzie. Kilka tematów niżej masz taki o tym czym myjemy felgi.
 10. @czester Moim zdaniem bez sensu, pad masz tylko 2 strony. Ja bym polecił te fibre https://showcarshine.pl/mikrofibry-do-polerowania-czyszczenia/showcarshine-microfiber-first-class-buff-and-drying-1450-gsm-towel-46x46-blue.html?search_query=scs+pad&results=10 Możesz przekładać kilka razy, mega puchatek. W tej kasie nic lepszego nie kupisz. Tylko napisz do Mariusz z SCS kiedy będzie miał towar.
 11. Generalnie na nowych lakierach, na bazie wody, zgodnych z nowymi normami to tych polerek za dużo się z nie zrobi. Coś delikatnego można robić co roku, ale grubsze cięcia nie polecam.
 12. Dzięki. U mnie przewaga paneli. Poczytam więcej o tych środkach. A do mebli blatów bez alko jest ok czy zostawia smugi?
 13. Ok. Ja chce je też domu przetestować
 14. @Streat A czym one się różnią w działaniu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.