Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to jest z czyszczeniem pikowanej alkantary? Kupiłem zestaw colourlock, ale moje starania jakoś nie przynoszą efektu, spryskuje skórę, wcieram szmatuje, szoruje szczotką a ta dalej jak na moje oko brudna, chociaż szmata po wytarciu jest czysta... Co robię źle? Może zły zestaw wziąłem? Jedno zdjęcie jak wygląda a drugie jak powinno moim zdaniem wyglądać.. c7555dd188ea1a8e21a53e69805ce1cf.jpg03cd1e0f2d7a3f12e6e1cb1a9d1b18ba.jpg

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupic szczotkę do felg z mikrofibry i zastanawiam się jak spisuje się taka od work stuff SQUALLY i czy jest możliwość ściągnięcia samego materiału mikrofibrowego do prania?

Może jakieś porównania do podobnych szczotek od z alli od Lucallana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak idzie ja zdemontowac uszczelke to wjedz tam kantem od zwyklej polerki - nawet dobry one step to wyciagnie. Jak nie to cos tnacego uzyj i zaklej tasma ten fragment uszczelki. Jesli nie posiadasz malej polerki to kantem atakuj. Przy rotacji nie dociskaj a przy DA kontroluj co chwile czy nie gubisz ruchu oscylacyjnego. 
ps: dobry majster musial zostawic po sobie slad 😉 obadaj dobrze ten slupek jesli to Twoje auto do jazdy bo slupka A przy kolozji parkingowej sie nie matuje 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest wątek odnośnie kluczy udarowych. Ale mam pytanie: co sądzicie na temat kluczy udarowych elektrycznych? Warte uwagi, jakiej firmy polecacie, bądź jakiej firmy odradzacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwirek03

Audi ? 🙂

Też mam ten sam problem, myślałem już o wymianie tego na zamienniki w plastiku ale jednak szkoda bo ten materiał fajnie wygłusza. Za to mam wrażenie, że cholernie ciągnie i trzyma wodę.

Także też chętnie się dowiem jeśli ktoś ma jakiś pomysł na to. Myślałem o jakichś fabric coat (Gtechnic I1/303 fabric guard) ale drogie to i szkoda na takie testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiziorDZN  tak jest 😀 , wydaje mi się że nie trzeba zamienników  , w zeszłym roku miałem na handel taką samą jak moja tylko bez s line i tam były plastiki cała w oryginalne i niewielkim przebiegiem chyba raczej nikt se ich nie zmieniał, ale to tylko moje domysły z ciekawości zobaczę jutro u kolgi jakie siedzą ma też bez s line. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, pilnie poszukiwany solidny zbrojony wąż, 1/2 cala, długość 25-30 metrów. Niezaginający się, niedziurawiący się od ciśnienia przy drugim użyciu. Może ktoś coś poleci?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dot. Powłok, a konkretniej o  K2 Gravon Lite i Tenzi Quartz Coat, otóż stoją już dwa lata jak otwarte (K2 w tamtym roku zabezpieczałem auto) i problem mam taki, że planuję zarzucić coś na felgi i tutaj bardziej myślę nad K2 coś aby na pół roku było. Czy waszym zdaniem mogły te powłoki się już "przeterminować", i zarzucać coś z fusso bądź dlux czy wheel armour? 

Niewiem jak Tenzi będzie siedzieć na felgach, bo na aucie miałem je jakieś 9 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2021 o 17:24, camus napisał:

Wiem, że jest wątek odnośnie kluczy udarowych. Ale mam pytanie: co sądzicie na temat kluczy udarowych elektrycznych? Warte uwagi, jakiej firmy polecacie, bądź jakiej firmy odradzacie. 

Parkside Passk 20-Li A1 z baterią 4ah, polecam niezawodny sprzęt. 299zł teraz w lidlu. Koła odkręca bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@camus ja kupiłem Milwaukee ale koszt ponad 2tys, nie było śruby której by nie odkręcił jak do tej pory. Dałem znajomemu na testy do zakładu wulkanizacyjnego na 2tyg i nie chciał oddac 😉 bateria trzyma długo i szybko się laduje. Polecam. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@camus ja kupiłem Milwaukee ale koszt ponad 2tys, nie było śruby której by nie odkręcił jak do tej pory. Dałem znajomemu na testy do zakładu wulkanizacyjnego na 2tyg i nie chciał oddac bateria trzyma długo i szybko się laduje. Polecam. 
Jedyne co irytuje w elektrykach to to, że są dużo głośniejsze od pneumata, ale za to moc wieksza ;)

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.