Jump to content

powalla

Użytkownik
 • Content Count

  2,464
 • Joined

 • Days Won

  8

powalla last won the day on August 8 2019

powalla had the most liked content!

Community Reputation

314 Genialna

About powalla

Informacje

 • Imię
  Jarek
 • Lokalizacja
  Mikołów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja niczego nie muszę nikomu udowadniać ... kto testował na różnych autach wie o czym mówię Popatrz na testy chemii do plastików , też uważasz że PBNL na wszystkim siedzi tak samo? Możesz glon przelać w jednym aucie , a aplikując go w drugim zobaczysz piękne ślady po deszczu na boczkach ...
 2. Średni pad + 3D speed + szybki przelot, następnie dotarcie i na koniec wypsikać BSD lub ADBL ssw .
 3. Masz do swojej opinii prawo Testując produkt tylko na swoim lakierze mało wiemy na temat tego produktu(ilość przelanych litrów nie ma znaczenia) ...a nie no przepraszam , wiemy że na tym akurat lakierze działa tak albo tak , ale jak zadziała na innym kolorze np. biały Leon tego już nie wiesz i wydawanie opinii jest krzywdzące dla produktu, no chyba że zaznaczamy że na niebieskim Leonie działa tak i tak
 4. Dziękuję w imieniu sąsiadów! Tak robiłem na UK 2014, UK , UK 3.0 i na innych powłokach ... rzecz jasna na różnych lakierach, a nie tylko na jednym Dla ciekawostki dodam że nakładałem w ciągu zeszłego tygodnia 2 powłoki na 2 różnych autach (Mito, Tuscoon) . Powłoka LE na Tusconie była praktycznie nie do dotarcia (mazała się ) i po długiej walce z maską nałożyłem na resztę autka bezproblemowo Neoxala . Po kilku dniach robiłem Mito i zacząłem od Neoxala ... po walce z maską na resztę wleciała LE która zachowywała się bezproblemowo . Dziwne nie ? Pogoda powiesz? Praktycznie temperatura i wilgotność identyczne ! Przez takie akcje wiem iż aby daną chemię skreślić należy ją wielokrotnie użyć na rożnych lakierach , bo na jednym to nie żaden test .
 5. Jeśli danym produktem zrobiłeś jeden lakier, to tak masz rację g. wiesz o danym produkcie i przy podawaniu opinii o danym produkcie powinieneś napisać że u CIEBIE na JEDNYM lakierze tak się podziało . Osoby dłużej siedzące w "kosmetyce" wiedzą o tym i nie opisują swoich wrażeń po jednokrotnym użyciu. Osoby prowadzące studia raczej tu się nie udzielają ...a szkoda Zamiast wydawać kasę na QD , kup dmuchawę i nią osuszaj lakier nie dotykając go . Tak będzie najlepiej dla powłoki . PS: żeby nie było że bronię Relodada, to dodam iż go bardzo nie lubię i nie zależy mi na jego obronie lecz wkurzają mnie nieprawdziwe informacje .
 6. Oczywiście że możesz , tyle że to nieprawda. Po prostu myślałem że zrobiłeś testy , a tu ot jeden lakier i taka dziwna teoria? Mam nadzieję że nie będzie dalej przetwarzana! Nie miałeś nigdy jakiegoś preparatu że na jednym lakierze było OK, a na innym aucie jakieś cuda się działy? Hmmm choć w sumie jak robisz tylko swoje autko, to nigdy do odpowiednich czytaj prawdziwych wniosków nie dotrzesz, gdyż uznasz iż dany preparat jest dobry albo zły , a tak naprawdę będzie on taki tylko dla danego lakieru , a na innym aucie może być dokładnie odwrotnie.
 7. To odważna teoria i mam nadzieję że robiłeś testy na min 3 autach i stąd ten wpis
 8. powalla

  NEOXAL 111

  Od września minęło trochę czasu więc wrzucam jakieś uaktualnienie > Autko myte ręcznie mniej więcej 2 x w miesiącu bo przebiegi małe . Jak widać powłoka ma się bardzo dobrze i nie trzeba nic podbijać by woda szybko spływała z lakieru .
 9. Lance pasuja z kazdego lavora . Beton i mycie ... wczoraj ktos fikmik wrzucil wiec poszukaj go sobie . Jaki filtr? Kup za 49,99 z z Karchera , co sie bedziesz szczypal z filtrem Hyundai za 19.99 ktory tez pasuje
 10. Obroty w DA przeważnie zaczynają się od ok 2000 , a przy rotacji takimi obrotami już się raczej nie pracuje Co do opisu na pudełku , to napisz do producenta i zapytaj dlaczego wprowadzają niepotrzebny zamęt .
 11. Dziwne małe? Pewnie podają do rotacji , a Ty masz DA .

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.