Jump to content

RoBerTo91

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About RoBerTo91

 • Birthday 08/13/1991

Informacje

 • Imię
  Robert
 • Auto
  Octavia 2FL RS White
 • Lokalizacja
  Kbk
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wiadomo coś o promce na Clinic4Car ?
 2. Witam , bardzo proszę o dodanie : rzgorzelak@gmail.com
 3. Mam na skodzie Deturnera siedzi u mnie od 10.08.2020r , ale przebieg jest niski 1500km . U mnie hydro praktycznie nie siadło , ma swoje wady i zalety. Na plus Hydro , fajna szklistość jak na biały lakier, trwałość też jest dla mnie zadowalająca, zapach może być ( nie drażni i nie rozpieszcza), docieranie jest Ok, ale nabieranie z pojemnika produkt jest trochę uporczywe , a potem nakładanie mogłoby się poprawić , bo wosk nakłada się uporczywie ( czy dasz mniej, czy więcej produkt to jest tępo, stawia pad opór co jest mało przyjemne).
 4. Na bezdotyku nie udało mi się domyć auta, zawsze zostaję mgiełka filmu drogowego. A na dwa wiadra, naturalne PH myje bezproblemowo i mówię te mycie jest bardzo przyjemne przez śliskość
 5. Dziś pierwsze mycie ręczne po miesiącu od aplikacji Covera, nie mam żadnych fot bo było już ciemnawo. Na szybko podsumowanie po miesiącu look został , lakier ślizgi jak po aplikacji(super przy myciu rękawica sama idzie po lakierze), hydro bajeczka (zostają małe kropeleczki, dalsze suszenie na jedną fluffy wystarczy ), gdyby nie to że ciągnie brud dla mnie produkt byłby genialny, testujemy dalej trwałość. Niczym nie wspomagam żeby był miarodajny. W dzień auto stoi pod pracą pod chmurką , w nocy garaż.
 6. Lavor Vertigo 26 i dokup do niego pianownice z Techkar
 7. Dla mnie to pewne że w dystansie wygra twardy wosk , bardziej ciekawią mnie trwałości spray waxów . Ja też testuje Covera na dystans, zobaczymy co pokaże.
 8. Cześć jesteś już w posiadaniu Nanotechniq Revive? Bo też mnie mocno interesuje . 

 9. Mycie -> WSR Gel -> IPA -> Cover na sucho i poleżał noc w garażu.
 10. Nie róbmy już tutaj OT o QD itp. Mogę dodać jeszcze że fajnie Cover zachowuję się jako NW . Zrzut zaczyna się koło 55-60km/h.
 11. Przy Sonax BSD i SG ICY tego nie miałem albo efekt mocno mniejszy.
 12. No i twoja odp mi wystarczy , potwierdza to YT autojaktalala.
 13. Też to zauważyłem że po bezdotyku auto w dolej partii mocno brudne , jakby się wlepiał ten brud w powłokę.
 14. zawrócę jeszcze gitarę, bawił się ktoś Sam's Ceramic Wax ? Jak efekty/praca/trwałość ? Mowa o tym : https://allegro.pl/oferta/sam-s-detailing-ceramic-wax-ceramiczny-wosk-sio2-9586730859
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.