Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jesli o grupe vag mowa to zwykle da ze skokiem 15 moze sie okazac meczarnia, ale da sie. 
 

Przy ostatnim myciu zauwazylem, ze uniunialem gąbkę w jakims podprogowym smarze ;/
Gabka z welny merino i powiem szczerze mam druga ale ta jest rownie pilnie potrzebna 😕 

Jakies sposoby na doszyszczenie / dopranie tego typu zabrudzen z welnianej merinówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie szyb od wewnątrz.

Czy jest sens umyć szyby płynem do szyb (pro elite glass cleaner gt), a następnie jeszcze przemyć czystą IPĄ? Lub w odwrotnej kolejności? 

W zimie z rana mam straszny problem z odparowaniem i zastanawiam sie czy coś takiego miałoby sens czy raczej mija się z celem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bac napisał:

Niedługo będę jeździć opłukiwac auto na bezdotyk i na zimę zrezygnuje z mycia na dwa wiadra. Jaki produkt możecie polecić, aby wymywal film drogowy z auta? Ważne żeby był bezpieczny dla lakieru i ochrony, która będzie leżeć ja aucie. 

 

ADBL TFR ale tylko 5L baniak niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładał ktoś K2 Sigmę na chropowate i głdkie plastiki zewnętrzne? 

Zabezpieczam nią min. plastik, który znajduje się na podszybiu oraz wycieraczki i mam wrażenie, że po kilku deszczach zatłuszcza mi przednią szybę.

Ktoś miał podobne odczucia?

Jakiś inny budżetowy specyfik, który nada się na plastiki zewnętrzne ale i też do przelecenia progów czy gumowych dywaników, który nie jest taki smalcowaty?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, icek napisał:

plastik na ramionach wycieraczek

Głupota...

Tam dressingu się nie kładzie, szczególnie takiego do opon.

 Polecam kupić Funky Witch Plastic Fantastic Trim Restorer 215ml, który jest dedykowany do takich akcji - cenowo jest ok i wytrzymałość na dobrym poziomie.

Po aplikacji i odpowiednim czasie pamiętaj dotrzeć nadmiar suchą mikrofibra 🙂 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze pytanie takie juz bylo (bo pamietam ze czytalem) ale nie moge znalezc, a niestety nie pamietam odpowiedzi. Czy jalowosc po cleanerze McKees's37 jest odpowiednia dla Fusso czy przemyc Prep'em? Zalezy mi na trwalosci ochrony przez zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelKRZ napisał:

Wiem, ze pytanie takie juz bylo (bo pamietam ze czytalem) ale nie moge znalezc, a niestety nie pamietam odpowiedzi. Czy jalowosc po cleanerze McKees's37 jest odpowiednia dla Fusso czy przemyc Prep'em? Zalezy mi na trwalosci ochrony przez zime.

Ja bym nie wymywam. Jałowość tego cleanera jest raczej na bardzo wysokim poziomie wiec po co kombinować i szukać dodatkowej trwałości gdzie w przypadku fusso jest ona nadto wystarczająca. Ale niech się wypowie @ghost bo ma sporą wiedzę na temat tego cleanera.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PawelKRZ napisał:

Wiem, ze pytanie takie juz bylo (bo pamietam ze czytalem) ale nie moge znalezc, a niestety nie pamietam odpowiedzi. Czy jalowosc po cleanerze McKees's37 jest odpowiednia dla Fusso czy przemyc Prep'em? Zalezy mi na trwalosci ochrony przez zime.

Żadnego dodatkowego prepa. Przecież Mckees to Prep Polish.

 

Fusso siedzi na tym jak głupie. 

Przelałem prawie całą dużą butlę tego produktu, zważywszy, że jest wydajny to sporo samochodów. Wszystko na tym siedzi rewelacyjnie

Oczywiście nikt Ci nie zabroni dodatkowej zbędnej pracy 😉

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ghost napisał:

Żadnego dodatkowego prepa. Przecież Mckees to Prep Polish.

Fusso siedzi na tym jak głupie. 

Przelałem prawie całą dużą butlę tego produktu, zważywszy, że jest wydajny to sporo samochodów. Wszystko na tym siedzi rewelacyjnie

Oczywiście nikt Ci nie zabroni dodatkowej zbędnej pracy 😉

Dziekuje, wlasnie o takie info mi chodzilo. Teraz ma tym McKee's mam Nattysa Black i faktycznie siedzi i siedzi (juz tak koslawo ale dotrwal do zmiany). Nie wiedzialem tylko jak Fusso na nim. 

Ale juz wiem 🙂 Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, D@ViD napisał:

Głupota...

Tam dressingu się nie kładzie, szczególnie takiego do opon.

 Polecam kupić Funky Witch Plastic Fantastic Trim Restorer 215ml, który jest dedykowany do takich akcji - cenowo jest ok i wytrzymałość na dobrym poziomie.

Po aplikacji i odpowiednim czasie pamiętaj dotrzeć nadmiar suchą mikrofibra 🙂 

a jakie jeszcze inne produkty do plastików zewnętrznych o bardzo dobrej trwałości polecacie żeby po pierwszym deszczu nie spłynęły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego ma rynku, jesli nie robisz nim show cara albo czegos co ma stac to wystsrczy Ci dobru produkt bo te bardzo dobre potrafia kosztowac niewiele mniej niz ceramika. Ten koch pare deszczy wytrzyma

2EE7CA8E-2057-4421-BA2E-DBC2DEA6E65F.jpegPs. Literowki przez rekawiczki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maciej WTN napisał:

Szukam bp 75mm do Kraussa 5800. Czy ten z Flexi będzie pasował? 

Weź ten z ADBL, jest idealnie wyważony i maszyną nie trzęsie po łapach. Miałem biały flexi parę lat i po przesiadce na cięższy z ADBL to dzień do nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.