Jump to content

kaka17ab

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About kaka17ab

Informacje

 • Imię
  Rafał
 • Auto
  Seat Ibiza
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, wiem, że jest niestety. Ktoś o to auto nie dbał. Wgniot i tak się pewnie nie uchronię chociażby na parkingach. Jedno usunę inne się pojawi, nie nadążę usuwać tak miękkie są te blachy więc nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze. Na razie te rysy chociaż zrobię.
 2. trzeba blisko podejść żeby to zauważyć, zależy jak światło pada, chyba lepiej byłoby kupić normalny błotnik w kolorze niż prostować, bo różnie to może wyjść
 3. @BiałyGTi to poleć coś konkretnego co ręcznie mogę użyć i nie narobię szkód na te rysy, prickbort może być też psikany na karoserię, bo adbl t&g może, a jest tańszy?
 4. Prickbort lub t&g adbl da radę do felg? a błotnik, zderzak mogę spróbować mleczkiem polerującym megsa na tricolorze?
 5. kaka17ab

  obcierka

  @Qlimaxss coś do 100zł, bo kupno auta mnie spukało fusso dark? a on nie jest do ciemnych kolorów?
 6. Tylny zderzak, dolna część błotnika i przednia część drzwi jeśli chodzi o te rysy(lepiej na srebrnym nie uchwycę). Dodatkowo felgi może wiecie czym z nich "to coś" usunąć? nie są obtarte tylko coś na nich jest - auto dopiero kupione.
 7. kaka17ab

  obcierka

  @Qlimaxss jakiś konkretny rodzaj? dodaję zdjęcia: rysy na zderzaku, błotniku i przedniej części drzwi
 8. Cześć, czy są jakieś produkty, które oszukają oko i zatuszują otarcie na lakierze, np. po jakimś słupku choć na kilka myć? Polerka trochę dała, ale nadal coś widać. Malowanie odpada, bo auto bezwypadkowe.
 9. kaka17ab

  obcierka

  Cześć, czy są jakieś produkty, które oszukają oko i zatuszują otarcie na lakierze, np. po jakimś słupku choć na kilka myć? Polerka trochę dała, ale nadal coś widać. Malowanie odpada, bo auto bezwypadkowe.
 10. Cześć, chciałem zapytać bardziej doświadczonych użytkowników forum o srebrny lakier. Nie jest on wdzięczny dla detailerów, ale jakich używacie zestawów żeby wydobyć jego piękno i połysk? czy dedykowane środki do srebrnych/jasnych lakierów coś zmieniają? dzięki
 11. Cześć, szukam dobrego impregnatu, który na kilka miesięcy zabezpieczy mi tapicerkę w aucie? Myślałem o Nielsen FABRIC PROTECTOR, używał ktoś? a może macie lepsze propozycje?
 12. Mój kolega kupił używane auto. Na przełączniku od świateł ma jakąś skazę na aluminium. Czym to usunąć, spolerować żeby nie wytrzeć aluminium do plastiku?
 13. kaka17ab

  Interior QD

  Cześć, macie coś wartego uwagi? szukam czegoś do swojego arsenału, bo ADBL unlimited interior QD właśnie wykończył się do ostatniej kropli, wcześniej miałem Shiny Garage i też nie był zły
 14. kaka17ab

  Zapachy do autka

  @ADBL a Black?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.