Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
3 minuty temu, krzygaj napisał:

@Streat aha dobra - jeżeli w moim postępowaniu nie ma błędu, to tak będę robić dalej. Pzdr

Kupuj Atoma, działa rewelacyjnie. Muszę zrobic update zdjęć z tamtego posta bo nie są chyba przekonywujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, etr napisał:

Ponawiam pytanko 

Oba BDB.

Jak masz czas i nie masz ciśnienia to zdecydowanie Maxifi - jednak mocniejszy od ADBL'a.

Jak szybka akcja ADBL, wsadź sobie go w wiadro z ciepłą wodą - dostanie powera.

2 godziny temu, Domel napisał:

Kupuj Atoma, działa rewelacyjnie. Muszę zrobic update zdjęć z tamtego posta bo nie są chyba przekonywujące 🙂

Atom pewnie zdecydowanie lepszy. Bo jednak ADBL to trochę inny środek, mimo tych dodatków na korozję. U mnie i tak ląduje w Tenzi EnJee bo lepszą piankę ma wtedy i fajnie się pucuje koło pianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Podpowie ktoś jak zabrać się za takie miejsca? Posiadam yato da z bp 125.Zdjęcie poglądowe, w moim aucie klamki są bliżej szyb i niemam pojęcia jak tam się dostać. Robię one stepa. W planach mam kupno jakies mniejsze DA ale narazie muszę działać tym co mam. 

Z góry dziękuję za pomoc! 

IMG_20200721_140048.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko 🖐️ ma ktoś z was doświadczenia z wtórnym lakierowaniem srebrnego lakieru? Da się takowy kolor pomalować bez różnic? Odbierałem auto w słońcu i różnicy nie widziałem natomiast w cieniu jest różnica. Niby najlepszy fachowiec w okolicy ale no rewelacji nie ma 😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Speedy69 ja tydzień temu odebrałem z malowania. Co prawda malowany był zderzak, więc chcą nie chcąc różnica jest. Jest na tyle mała, że nie kuje w oczy i jest akceptowalna. Porównując do nowych Toyot to bym powiedział, że mam lepiej pomalowane.

Jakie elementy miałeś malowane? 
No i powiedz ile płaciłeś za element to Ci powiem czy to dobry majster 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Speedy69 napisał:

Siemanko 🖐️ ma ktoś z was doświadczenia z wtórnym lakierowaniem srebrnego lakieru? Da się takowy kolor pomalować bez różnic? Odbierałem auto w słońcu i różnicy nie widziałem natomiast w cieniu jest różnica. Niby najlepszy fachowiec w okolicy ale no rewelacji nie ma

Moje srebrne spieprzyli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMCzysci napisał:

Słyszałem, że SSW ponoć lepiej działa aplikowany na mokro - prawda to?

Nie. Działa nie gorzej niż na "sucho". Wydaje mi się, że ciut krócej siedzi aplikowany na mokro. Ale dokładnych testów nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Eulex szybko zasycha czy coś w stylu vasco? Może Vasco właśnie? Choć widziałem głosy że Vasco nie jest wcale królem. 

Koch jest na tyle gesty żeby spryskać drzwi i żeby to nie spłynęło? Głównie na drzwiach i punktowo na samochodzie reż mam bardzo uporczywą smołę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eulex jest mocny. Naprawdę mocny. Oprysku takim specyfikiem sobie nie wyobrażam. Mega toksyczny. Praktyka nauczyła mnie że jeśli w zamkniętym pomieszczeniu nim pracuje (wentylowanym) to maska na twarz jest obowiązkowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.