Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja: umyłem samochód i chcę na niego położyć SSW po kilku dniach (tak jakoś wyszło). Nie jeździłem nim, ale stał pod chmurką. Kłaść czy dla pewności opłukać go na szybko myjką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MMCzysci napisał:

Taka sytuacja: umyłem samochód i chcę na niego położyć SSW po kilku dniach (tak jakoś wyszło). Nie jeździłem nim, ale stał pod chmurką. Kłaść czy dla pewności opłukać go na szybko myjką?

Gdyby to było czarne UNI sam byś sobie odpowiedział na to pytanie 🙂 U mnie po paru godzinach stania auta w garażu ! już zaczyna wymagać choćby i waterlessa .. a po 1 dniu na zewnątrz już całe w pyłkach, tym co jest w powietrzu o tej (każdej) porze roku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ktoś z was kojarzy gdzie da się dostać tego typu butelkę z atomizerem? Taka samą, ale czerwoną z atomizerem mial Good Stuff, ale towar wycofany z oferty..


https://glossfactory.pl/butelki-i-spryskiwacze/gloss-factory-butelka-pet-z-atomizerem-do-kosmetykow-500-ml?from=listing&campaign-id=20

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, analyzator napisał:

@Mirabel pewnie to nie jest częstą sytuacja. Może worki na śmieci ? 🙂

Nie wiem czy nie za małe bo właśnie ostatnio kombinowałem z jakimiś workami podobnymi w sumie jak na śmieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, pytanko do tych bo mieli okazje pobawić się cquartzem lite. Ona po nałożeniu jest taka tempa w dotyku? Próbowałem z różnym czasem docierania, na bogato i oszczędnie i zawsze wychodziła tempa 😄 Czy dopiero Reload podbija śliskość?  Ona bazuje na UK jak wygląda to na jej mocniejszym odpowiedniku bez glissa też tak słabo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu zacząłem kupować i interesować się tym żeby ogarnąć własne auto nieco bardziej niż na bezdotyku. Kupiłem kosmetyki, głównie od ABDLa i chciałbym zapytać czy wy kupując coś przelewacie sobie te środki do jakichś innych atomizerów, mniejszych? Jeśli tak to jakie polecacie konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dimiC to zależy jakie kupujesz pojemności oryginalnie. To co kupuje w pojemnościach 1 - 5 litrów przelewałem bo butelek Workstuff 750 ml (idealna pojemność). Teraz przelewam do butelek Detailink bo są identyczne, bez napisów, za jakieś 3/4 ceny poprzedników i w zestawie masz atomizer guala 😎 z tego co wiem mają być też wersję z czarnego plastiku. Ale decyzja należy do Ciebie czy jest Ci wygodnie operować litrowymi butelkami. Są też 250 ml takie dla mnie typowo "turystyczne" 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.