Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, poncio napisał:

Krótkie pytanie 🙂

Funky Witch Paradise Gloss czy HOUSE OF WAX Diamond ??

Krótka odpowiedź:

Oba xD

FW posiedzi dłużej, dobrze się naklada, dociera, przyjemny look, robi robotę na srebrnym metalliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poncio 

2 godziny temu, poncio napisał:

Krótkie pytanie 🙂

Funky Witch Paradise Gloss czy HOUSE OF WAX Diamond ??

Krótkie pytanie, ciężka odpowiedź 🤪 

Musisz jeden wybrać albo oba kupić 🙂

 

@poncio 

2 godziny temu, poncio napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko!
Jak sprawować cleanerem dodojuice lime prime na DA Hamron i padem żółtym NAT?
Myślałem nad szybkim Rozprowadzeniem i jeden w miarę szybki przejazd na 4 biegu? Jak wy to robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozprowadzenie na 1 biegu potem 4 przejazdy (2 x poziomo, 2 x pionowo) na biegu  ~ 4  - tu też zależy jaki lakier masz, czy twardy czy miękki 

Lakier raczej twardy BMW 2017, przy zwykłym cleanerze aż tyle przejazdów? Szybkie czy wolne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przejazdy to widzę każdy liczy inaczej. Jedni że jeden przejazd to góra dół, inni że góra dół i prawe lewo a jeszcze inni taki że jedno wypracowanie  pasty

Dla mnie na obszarze roboczym powiedzmy 50x50cm jeden przejazd to góra dół na całym tym obszarze LUB prawo lewo

 

Ps. To przy moim założeniu jak pracować z cleanerem DJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do da, nie miałem jeszcze styczności aktualnie tylko rotacja. Czy pady (ROYAL PADS PRO One Step Pad 135mm) 1f7ad4c4772ceaec7d7dde818c256c51.png  spokojnie wejdą mi do da z bp 125 czy muszę szukać jakieś konkretne pod maszynę da ? ( z tym otworem na spodzie pada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 zacznij od polishowego. 

Z tego co piszesz, to masz w czym wybierać, więc dziel element na 3 części i sprawdzaj która kombinacja działa na danym przypadku.

Nikt gotowej recepty ci nie poda, ale od polishowego pada śmiało próbuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci opony workstuf clean hands. Z wodnistym dresingiem jak perl przeżył duże dziesiątki aplikacji i już się poddaje. Ale powoli. Nowy leży obok już z pół roku 😉 Do wnętrza mikrofibrowe słoneczka z kieszonką kupione w SCS. Do resztym plastików one shot docięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.