Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czy ktoś ma namiary na osłonę na szybę albo inny patent aby osłonić wnętrze auta przed słońcem? Auto parkuję na podwórku. Chciałbym zasłonić przednia szybę aby deska i tapicerka nie dostała po tyłku.

Tylnia i boczne mam rolety.

A przód byle coś lepszego niż te srebrne maty i bezpieczne aby było albo na tyle ciężkie by leżało na szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fredi88 napisał:

Możesz podrzucić link do tego?

 

Bzdura... wody owszem nie trzeba dużo, ale szamponu dajemy kilka kropel tylko żeby glinka lepszy poślizg miała. Co ważne woda musi być bardzo ciepła/gorąca. Wtedy glinka jest miękka i pracuje się nią tak jak należy.

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gold_Car napisał:

Jak kolega da za dużo szamponu lub użyje mocnego szamponu i glinka mu się "rozwali" to się nauczy...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

Co się stanie z glinką? Ja używałem ręcznika glinkowego z ADBL, a szampon FX protect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie z glinką? Ja używałem ręcznika glinkowego z ADBL, a szampon FX protect.
Nie wiem jak przy ręczniku, ale czasem zdarza się że zwykła glinka może się rozpaść, rozwarstwić, zwarzyć nie wiem jak to określić , traci swoją plastyczność oraz spójność.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przekonał, będzie jednak droższa opcja skoro tak

To jeszcze dopytam przy okazji - w jaki sposób należy dbać o takie szczotki, żeby nie podzieliły losu mojej poprzedniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przekonał, będzie jednak droższa opcja skoro tak
To jeszcze dopytam przy okazji - w jaki sposób należy dbać o takie szczotki, żeby nie podzieliły losu mojej poprzedniej?

Zdecydowanie daytona /ez detail! Mam zarowno taka szczote z Ali i woolie z flexipads i nie maja startu nawet do ez detail ! Długo się wahałem a teraz żałuje ze wcześniej nie kupiłem
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest dobry klej do gumy? , tak żeby można było nim skleić uszczelkę z drzwi. Chce ją przeciąć i włożyć sznur z mikrogumy i później skleić żeby połączenie wyglądało jak fabryczne.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie proszę czy taki wosk który mam aktualnie (kupiłem pod grafitowy kolor - Soft99FussoDark | Coat 12 months ) do koloru niebieskiego  sie nada?

o taki kolorek dokładnie:

image;s=1080x720

 

Może coś lepszego nałożyć co da większą głębię koloru, lepsze hydro?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@poncio to ze na wosku pisze ze do czarnego czy czerwonego itd to tylko chwyt marketingowy 😛

 

Kazdy mozna klasc na kazdy kolor

ja od siebie polecam np enzo albo cos z funky witch ewentualnie jak cos drozej to Zymol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.