Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, monterro napisał:

Cześć czy po nałożeniu fusso 12m można przedłużać jego trwałość pro Staff Gold Walter? 

Chodzi mi o łączenie wosku i qd z kwarcem.  

Tego qd już mam I zastanawiam się czy jest sens woskować czy może zużyć qd I wtedy woskowac 😄

Też mam fusso nałożone i kładlem na niego różne QD miedzy innymi pro Staff. Śmiało możesz woskowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oscylacje jakaś marketówka ale z prostokontną stopą i z papierem 60 słabo to idzie nawet bardzo słabo. A mam do szlifowania sporo m2 (jakieś 10m2) i myślałem kupić sobie rotację kraussa z tarczą 75mm którą później wykorzystał bym do auta. Albo kupię tanią szlifierkę kontową bo tą oscylacją się zajade.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Kupiłem szlifierkę kontową metabo 1550wat z regulacją obrotów za 600 zł idzie lepiej ale tarcza 125mm troszkę za duża ale idzie. Myślałem za 800 zł kupić kraussa z dyskiem 75mm ale wyszło metabo bo bałem się że krauss nie da rady.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Colourlock Zestaw do Skórzanej Tapicerki strong, a dostałem nowe opakowanie (białe) z napisem ze to strong do "skór nowych".

Nada się do skór 10 letnich czy jest jakiś mocniejszy ze względu ze do nowych skór? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Lukaso zwykle odtłuszczam 1:1 i bardzo fajnie działa, przy miekkich lakierach fajnie odtłuszcza i nie zostawia bałaganu. Przy Twardych uzywam 100% lub dedykowanego zmywacza. Ja osobiscie z SIL jestem bardziej zadowolony niz z IPY bo kupic dobra IPE to naprawde trzeba miec dobrego dostawce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaso zwykle odtłuszczam 1:1 i bardzo fajnie działa, przy miekkich lakierach fajnie odtłuszcza i nie zostawia bałaganu. Przy Twardych uzywam 100% lub dedykowanego zmywacza. Ja osobiscie z SIL jestem bardziej zadowolony niz z IPY bo kupic dobra IPE to naprawde trzeba miec dobrego dostawce. 
Czyli nie rozcieńczasz z wodą 1:4?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.