Jump to content

kowloonwax

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About kowloonwax

Informacje

 • Imię
  Przemek
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chodzi mi o to że się nie da, tylko że nie zrobi większego bajzlu, w tym kontekscie że "gorzej nie będzie" Co zrobiłeś między pierwszym a drugim zdjęciem? Cały czas ten cleaner? Wymywałeś go?
 2. "Większego bajzu", DA ze skokiem 9mm, to tu byś nawet futrem z mocno scierną pastą nie zrobił. Na drugim zdjęciu to tylko są zamaskowane te rysy prawdopodobnie. Szczotką drucianą ktoś to auto mył?
 3. Pracował ktoś i z czymś takim (na alledrogo biega po 160 zł jako "Odkurzanie ciśnieniowe") i z BenBow Vacuum Gun? Czy jest zauważalna różnica? Jeśli tak to warta dopłacania 150 zł zakładając że mówimy o hobbystycznym użytkowaniu?
 4. Ktoś korzysta z kompresora TAGRED 100l 2T, lub orientuje się czy wystarczy do okazjonalnej pracy z tornadorem i pneumatem? Czy lepiej dorzucić 200 zł do jakiegoś airpressa?
 5. kowloonwax

  Tornador Gun

  I jak Ci się widzi ten tornador do odkurzacza ktory wczesniej wrzuciles na pierwszym zdjęciu? Bo przymierzam się do zakupu czegoś takiego, ale chciałbym raz wydać na coś porządnego niż co roku badziew więc się mocno zastanawiam.
 6. @menior chyba nie,ja wziąłem z alledrogo
 7. @menior podobno ten nanoFactor od proElite jest mocny ale jeszcze nie testowałem, dopiero idzie
 8. YATO taka na allegro jest za 190 zł jbc. Co do porównania nie pomogę bo się nie znam
 9. Mam wrażenie że lepsza dla wosku już będzie ta piana niż często spotykany mikroproszek. Chyba że masz na myśli że ani tego ani tego nie zamierzasz używać.
 10. jest sens odsyłać zwykłe pady a zamawiać pady z dziurką do DA (mam rollera) jeżeli wypoleruje w zyciu moze ze 2 auta?
 11. Chciałbym zrobić 3etapową korekte lakieru na e39 i myslalem o pastach sonaxa. Najpierw cutmax a na koncu perfect finish, ale co między nimi? Chyba że rozejrzeć się za jakimś innym systemem, moze menzerna? Roller 9mm
 12. I to wystarczy jakis fragment pociągnąc czy większa zabawa? Zastanawiam się ile za to jakiś szpec weźmie
 13. Dam rade cos sam z tym zrobic? W planach jest polerka ale chyba najpierw pasowaloby to uspokoic?
 14. George mi nierówno psika płynem wypłukującym podczas prania. Zamiast ładnego pełnego 'trójkącika' lecą tylko dwa strumienie, tak jakby ramiona ów 'trójkącika'. Wina samej końcówki czy coś się mogło zepsuć z ciśnieniem?
 15. "Suszarka suszy a nie tylko zdmuchuje. Nie zostawia zacieków." To czy zostanie zaciek zależy też od sposobu suszenia,nie tylko od tego co pływa w wodzie?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.