Jump to content

kowloonwax

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About kowloonwax

Informacje

 • Imię
  Przemek
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam wrażenie że lepsza dla wosku już będzie ta piana niż często spotykany mikroproszek. Chyba że masz na myśli że ani tego ani tego nie zamierzasz używać.
 2. jest sens odsyłać zwykłe pady a zamawiać pady z dziurką do DA (mam rollera) jeżeli wypoleruje w zyciu moze ze 2 auta?
 3. Chciałbym zrobić 3etapową korekte lakieru na e39 i myslalem o pastach sonaxa. Najpierw cutmax a na koncu perfect finish, ale co między nimi? Chyba że rozejrzeć się za jakimś innym systemem, moze menzerna? Roller 9mm
 4. I to wystarczy jakis fragment pociągnąc czy większa zabawa? Zastanawiam się ile za to jakiś szpec weźmie
 5. Dam rade cos sam z tym zrobic? W planach jest polerka ale chyba najpierw pasowaloby to uspokoic?
 6. George mi nierówno psika płynem wypłukującym podczas prania. Zamiast ładnego pełnego 'trójkącika' lecą tylko dwa strumienie, tak jakby ramiona ów 'trójkącika'. Wina samej końcówki czy coś się mogło zepsuć z ciśnieniem?
 7. "Suszarka suszy a nie tylko zdmuchuje. Nie zostawia zacieków." To czy zostanie zaciek zależy też od sposobu suszenia,nie tylko od tego co pływa w wodzie?
 8. 2x w miesiącu tego samego auta? 2x przelecieć miejsce tańszym to 2x więcej czasu i 2x więcej chemii. Z matematycznego punktu widzenia kiedyś przestanie się opłacać. Kolega wcześniej był zadowolony z Clatronica,ja sobie zamówiłem Georga,za kilka godzin czeka mnie pierwsze pranie to mogę się podzielić wrażeniami
 9. Zbieram się do pierwszego prania tapicerki i tak się zastanawiam jak się za to zabrać. Naaoglądałem i naczytałem się poradników ale zastanawia mnie jedna rzecz. Prespray ma być z gorącą wodą, i mam wypsikać te gorącą wodę na wszystkie fotele wszystko wszystko a potem wziąć się do prania? Przecież wtedy na pierwszym fotelu pre spray będzie pracował 10 minut przed ekstrakcją na ostatnim godzine. A jeżeli dzielić pryskanie to ostatnie fotele nie zostaną już uraczone gorącą wodą. Chyba że litr presprayu to jeden fotel,ale powątpiewam. A tak poza tym to jak ciepłą wodę można wlać do Georga do płukania?
 10. Jak stoisz na trawniku z Karcherem HDS,zestawem kosmetyków, całe auto jest w pianie to raczej da się wywnioskować że go nie podlewasz. Trawnika w sensie
 11. za bardzo się nie znam ale jak tylko do prania to raczej profi
 12. Nowicki chyyyba polecał a w każdym razie raczej nie odradzał Allegrini na insekty. Na pewno coś o nim słyszałem
 13. A kojarzysz które to są twardości tych z alesrogo? Ew kolory
 14. A może ktoś używa tych szczot ze znanego portalu aukcyjnego ? Bo mają 3 twardości i nie wiem którą/ które wybrać

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.