Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie patrzeć aplikator jest jednak dużo delikatniejszy od glinki. Ja glinkuję. Glinka to nie wyrok śmierci dla karoserii, trzeba tylko być ostrożnym. Zastanowiłbym się tylko w przypadku czarnych/ciemnych aut (jeżeli coś spaprasz, to będzie to na pewno widać) + tych z miękkim lakierem (głównie japońskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Kamsyyo jesli po oczyszczaniu chemicznym cos zostaje to mozna glinkowac. Wiadomo cos tam sie rysuje ale jesli zachowany ostrożność plus duzy poślizg to tych rysek przybędzie bardzo malo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio glinkowałem pierwszy raz Galanta w czarnym kolorze 😄 Tyle że ja robiłem to ręcznikiem glinkowym, a on niby bardziej delikatny. Przy okazji jak używałem wody z szamponem do poślizgu, to ile mniej wiecej dawać szamponu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rotację Milwaukee, jest nie do zajechania. Jeśli chodzi o części to jest sklep, w którym kupisz każdą najmniejszą duperelę tylko trzeba trochę dłużej poczekać, ponieważ ściągają je od producenta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tapicerką w aucie. Wyczyściłem ją kiedyś środkiem od RRC do tapicerki. Wszystko dobrze produkt rozrobiłem z wodą i czyściłem i było spoko ale chyba za dużo produktu dawałem i jest on teraz niewypłukany z materiału, ponieważ jak wpadają mi krople deszczu na tapicerkę to zostają plamy po wodzie. Chciałbym to zrobić bez odkurzacza piorącego. Czy wystarczy, że wyczyszczę je teraz samą wodą (albo kilka razy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kamil598 napisał:

@david2888 no tak niestety nie mam odkurzacza i pytanie czy mój sposób się sprawdzi 

nie wiem w jaki sposób chcesz zrobić to:

1 godzinę temu, kamil598 napisał:

Czy wystarczy, że wyczyszczę je teraz samą wodą (albo kilka razy)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam recznika do osuszania samochodu. Na samochodzie jest folia wiec rysuje się bajecznie szybko.. zastanawiam się miedzy ADBL PUFFY TOWEL XL a FIREBALL PIN TOWEL.. który bedzie lepszy? zastanawia mnie tez gramatura fireballa bo nigdzie nie potrafię znalezc tej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.