Jump to content

Gold_Car

Użytkownik
 • Posts

  583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Gold_Car last won the day on April 20 2018

Gold_Car had the most liked content!

About Gold_Car

Informacje

 • Imię
  Sylwester
 • Auto
  Fiat Linea
 • Województwo
  Opolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gold_Car's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

43

Reputation

 1. @buka 700 nie śmierdzi nadaje się do wnętrza a 750 dość ma intensywny zapach i lepiej wypiera wodę, ale po wyschnięciu oba mają te same właściwości. 750 kupiłem do maski silnika i dobrze że auto stało kilka dni , bo śmierdzi a nawiew zaciąga powietrze z pod maski. 700 dam do drzwi.
 2. Bitexy i inne co wymieniłeś to jest najtańsza "czarna maź" kup sobie środek z noxudola te środki zawierają inhibitory korozji. A jak chcesz coś przeźroczyste to kup sobie noxudol 750 (wosk ale jest z rozpuszczalnikiem więc od gumy zdaleka bo ją uszkadza - uszczelki puchną po nim) lub 700 (bez rozpuszczalników i nie śmierdzi tak)
 3. Kolego nie które elementy gumowe nie lubią oleju (zaślepki) do tego nie wiem jak elementy lakierowane będą znosić taki zabieg. Do tego na 100% to jest nie ekologiczne, przy większym deszczu ten olej będzie zostawać na asfalcie . Jak chcesz tanio i szybko to nic nie rób. Kup jakieś środki noxudola 1l i pomaluj pędzlem - bez kompresora środki zawierają inhibitory korozji. Albo piszesz tak dla żartów?
 4. Tak. Nawet na górze pisze " Pranie i odkurzanie .
 5. Ja robiłem swoje lampy i dałem na nie lakier 2k zobaczę jak długo wytrzyma.
 6. Jak by miała w zestawie talerz 75mm to była by cena super.
 7. @Grzechu23 co to za "stolik" masz ? Ciekawie wygląda. Z palet jest czy z rolki po kablu ? Możesz zrobić zdjęcie ?
 8. @audicoupe Mega uv ?. Możesz podać pełną nazwę środka? To jest lakier ?, czy jakaś powłoka żelowa?
 9. @Vujek Nic specjalnego Fiat grande punto 1.4 8 zaworowy 77KM. Niby wymagane jest 5w40 z C3 i FIAT 9.55535-S2 Miałem już selenie k p.e. słabo dostępna (na allegro jest masę podróbek- trafiłem na 1) , vavoline syncpower mst c3 i motula 8100 c3 teraz myślałem kupić coś z low saps.
 10. Panowie czy olej TOTAL QUARTZ INEO C3 5W40 low saps jest dobry? Do tego dam ar9100. Jeżdżę na motulu 8100 X-CLEAN 5W40 C3 mid saps z ar9100 i nie jestem zadowolony mam wrażenie jakby zostawiał "brudek" w silniku. Szukam oleju low saps 5w40 c3 z normą Fiata FIAT 9.55535-S2 i ten total spełnia wszystko oraz selenia k pe low saps, ale jej nie chce, problem z dostępnością i jest droga. Może low saps będzie lepszy niż mid saps? Szukam oleju 6l do kwoty 250 zł.
 11. Rękawica jest szczelna ?. Tzn czy chemia aplikowana na nią ma kontakt z dłonią ?
 12. @wwd Jak zmieniasz papier na mniejszą gradację to pracujesz nim dłużej, tak żeby zatrzeć rysy poprzedniego. Do tego używaj dobrej firmy papierów, będziesz miał pewność że papier ma stałą wielkość ziaren, tzn nie znajdą się ziarenka większe ....
 13. @Krzysiek71 hmm a dobrze wymieszałeś pastę przed użyciem?
 14. Ja też obstawiam że to po pierścionku lub obrączce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.