Jump to content

czester

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Świetna

About czester

Informacje

 • Imię
  Grzegorz
 • Auto
  Renault Megane '12
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czester

  Listwy

  Spróbuj na przykład jakieś AIO. Ja ostatnio używałem AutoGlym SRP. A z dedykowanych to jest np Autosol Metal/Cleansing polish w zależności czy to prawdziwy chrom czy powlekany plastik
 2. Wczoraj na stacji Orlen (Wa-wa, Czerniakowska), widziałem Sonax BSD w promocji za 23,99.
 3. Hm ja o myciu samą wodą z BSD nie słyszałem. Tutaj mowa o dodawaniu BSD do roztworu do waterless (woda + Ech2o)
 4. U mnie lepiej się rozprowadza przy roztworze 1:1, poza tym zawsze jest wtedy więcej produktu. Na Youtube są testy gdzie gość rozrabia od 1:1 do 1:10. Przy 1:1 i 1:2 nie traci generalnie swoich właściwości.
 5. Ja skorzystałem z rady @powerf i mieszam BSD z demineralką 1:1 i do tego 1:20 Ech2o. 25 ml na 500 ml roztworu BSD z wodą.
 6. Jeśli chodzi o APC to korzystam aktualnie z Koch GS. Mam pytanie do posiadaczy, jak rozrabiacie to APC do czyszczenia wnętrza? 1:20, 1:30?
 7. czester

  BePro Bead Wax

  @Strus jakieś nowe wieści? Wiadomo kiedy produkt pojawi się oficjalnie w sprzedaży?
 8. Hej, Mam opryskiwacz Marolex Ergo 3000 i mam wrażenie że 2l roztworu Citrusa ledwo starcza na moja Megane. Wydaje mi się, że korzystając z zielonych końcówek ciężko zroibć odpowiednią fajną "mgiełkę". Z jakich końcówek korzystacie do oprysku pre wash? Czy może dobrym pomysłem jest kupienie tych niebieskich (110 stopni)?
 9. czester

  Butelki i atomizery

  Hej, Czy ktoś używa takich butelek od Monster Shine: https://allegro.pl/oferta/butelka-hdpe-pusta-z-atomizerem-spryskiwacz-500-ml-9106159223
 10. Hej! Prośba o dodanie do listy g.zowsik@gmail.com Dzięki!!
 11. Hej. Wygląda na to że na kawałku felgi przed opłukaniem przysechł mi rozrobionyEn-jee. Jest jakby osad/przebarwienie. Czy to próbować jeszcze raz zdjąc zasadą czy może spróbować jakaś pastą np. Megsem UC?
 12. Być może przeoczyłem na forum ale Waxpro ma teraz w swojej ofercie ręcznik "twisted pile" do wycierania auta. http://www.waxpro.pl/katalog/146-freaky-dryer-600gsm-100x70cm.html
 13. @Michał82 Ja mam Work Stuff. Rękawica nie spada mimo niedużego nadgarstka. Myje się nią okay, chociaż ja bym jeszcze rozważył rękawicę Megs'a.
 14. @david2888 Ja mam en-jee jeszcze więc póki jest nie będę nic nowego kupować. Jak się skończy to pomyśle nad UWC albo kupię Shiny Garage EF Wheel Cleaner (raz myłem i mam dobre wspomnienia).

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.