Jump to content

rkom

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About rkom

 • Birthday 04/13/1966

Informacje

 • Imię
  Ryszard
 • Auto
  BMW E92
 • Lokalizacja
  G-ce
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten wosk został specjalnie stworzony na maskę bryki @Strus . To będzie najbardziej miarodajny test.
 2. @analyzator maszynka, ale tricolorem też szło.
 3. @analyzator Ja w E92 wypolerowałem Megs`em UC na twardym padzie.
 4. @lukasz_byd A co ma moduł MPM do wyciągania akumulatora.
 5. @lukasz86 W każdej galwanizerni wrzucą Ci to w odpowiedni roztwór i wyjmą czysty element.
 6. @Domel CroftgateUSA Leather Cream gwarantuję, że przez parę dni działa idealnie (jak hamulec}. Używam tylko na same siedzenia w samochodzie i na fotelach w domu (skóra staję się tępa). Na takie siedzisko wystarczy groszek specyfiku.
 7. @piotroosh posłuchaj bardziej doświadczonych, z piano nie ma sensu walczyć woskami czy powłokami.
 8. @MMCzysci Przeczytaj może to Ci pomoże. https://android.com.pl/porady/237179-jak-przywrocic-usuniete-zdjecia-w-telefonie/
 9. @CarlosBlack Nigdy nie zwracałem na to uwagi i trochę mnie to zaintrygowało. Rano zrobiłem próbę na plastiku (piano) od strony pasażera. Spróbowałem 4 produktów: AB CG, PB NL, DG#201 i Kocha Refresh Cockpit Care. Plastik przemyłem APC DG#401 i zaaplikowałem te cztery dressingi. Zostawiłem na 10 min. Wypolerowałem fibrą. Zaraz po wypolerowaniu na AB CG i PB NL zostawał ślad po dotknięciu palcem. Po odczekaniu kolejnych 10 minut można było dotykać plastików i nie zostawały żadne ślady.
 10. @grabek246 Jak masz to spróbuj AB Cherry Glaze. Też mam w swoim aucie i żony dużo piano, a AB CG maskuje drobne mikroryski.
 11. @b0l5 najlepiej użyj tarczy z balla.
 12. 10 lat i trzy miesiące od daty produkcji samochodu.
 13. Potwierdzam. (teraz jest w promocji po 4,49)
 14. @Lorion To jest normalne zużycie tej skóry (dakota to najtańsza skóra w BMW, ale przynajmniej to skóra na wszystkich elementach a nie te dziwne pseudo ekologiczne wynalazki). U mnie takie zużycie (skóra dakota beige) zaczęło się pojawiać przy ok 150 000 km. Podłokietnik jest dziś praktycznie gładki (bez tych maszynowych wytłoczeń skóry) Z tego co ja zauważyłem te skóry lubią być mocno nawilżone. Ja używam do czyszczenia softa potem Leder Protector i na koniec Leder Versiegelung z częstotliwością co ok 1,5 miesiąca. Na przednie fotele, podłokietnik środkowy i podłokietniki boczne daję dwie warstwy protectora i versiiegelunga (Versiegelung po ok. 4 godzinach po protectorze). Kolega w e61 używa W5 do skóry z Lidla raz na miesiąc ale na bogato (schodzi mu minimum pół opakowania na dwie warstwy i tak zostawia do wchłonięcia na noc) i też jest i nic się nie dzieje.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.