Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Sinus napisał:

Od siebie polecam też grit guardy z aliexpress bardzo dobrze się sprawdzają 😉
Bodajże @rygryss lub @Domel recenzował je u siebie na kanale 🙂

 

GG z ali są lepsze do wiader WS niż te które dołącza producent. Do Castoramowych nie wiem. W każdym razie gg workstuff mają luz i się poruszają. Te z ali wchodzą na wcisk ale nie na chama. Po prostu są jak na wymiar. Dochodzą do dna i się zakleszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam też grit guardy z aliexpress bardzo dobrze się sprawdzają
Bodajże @rygryss lub @Domel recenzował je u siebie na kanale
 

Ja mam tego standardowego gg z Ali Wlansie i jestem zadowolony. Zamówiłem kolejny z Ali ale typu cyclone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Fredi88 napisał:

W każdym razie gg workstuff mają luz i się poruszają

Już jest nowa wersja GG Work Stuff i idealnie pasują do wiader WS 🙂 ja już wymieniłem - jest perfecto 👌

Stare GG Work Stuff ( te które miały luz w wiadrze WS) powędrowały do wiader Castorama 15l i tam idealni siedzą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, david2888 napisał:

Już jest nowa wersja GG Work Stuff i idealnie pasują do wiader WS 🙂 ja już wymieniłem - jest perfecto 👌

Stare GG Work Stuff ( te które miały luz w wiadrze WS) powędrowały do wiader Castorama 15l i tam idealni siedzą 🙂

No to na BF wcisneli mi stare GG 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas oddzielnie i do zestawów z wiadrami WS są nowe bardzo dopasowane GG
Stare GG u nas dodawane są jeszcze do zestawów z wiadrami GS ale i to się zapewne niedługo zmieni także jeśli potrzebujecie GG jeśli kupujecie u nas same GG na pewno będa nowe ;-)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, PanKrzysztof napisał:

Kupiłem wiadra Casto 15 L i grit guardy od workstuff - wcześniej przeczytałem, że pasują idealnie, natomiast nie wchodzą one na sam dół. Tak a być? Obecnie umieszczone są tak w 1/3 wiadra mierząc od dołu.

a próbowałeś je docisnąć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PanKrzysztof napisał:

Kupiłem wiadra Casto 15 L i grit guardy od workstuff - wcześniej przeczytałem, że pasują idealnie, natomiast nie wchodzą one na sam dół. Tak a być? Obecnie umieszczone są tak w 1/3 wiadra mierząc od dołu.

No właśnie 🤣 już wiem dlaczego... również kupiłem GG od work stuff razem z wiadrami. Miałem też wcześniej kupiony GG a ali. GG z ali wchodził do wiadra z casto tak jak piszesz do 1/3 wysokości. Natomiast WS sprzedawało bardzo długo GG za małe do swoich wiader. Było kilka mm luzu ale GG latał po całym wiadrze. Niestety ja się na ten komplet jeszcze załapałem. Właśnie te GG pasowały idealnie do wiader casto. Teraz WS wprowadziło poprawkę i GG są ciut większe przez co idealnie pasują do wiader WS. Zapewne dostałeś GG już z nowej partii co za tym idzie ciut szerszy, dlatego tak jak ten z ali nie wchodzi do końca.

@PanKrzysztof skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc ile co kosztowało, to bardziej opłaca mi się poszukać 2 lepiej dopasowane wiadra 🙂 Dociskałem je, ale no definitywnie nie ma opcji żeby znalazły się na dole, już teraz mocno siedzą na wcisk. Póki co będę działał tak, pewnie w wolnej chwili je "dostosuję".

@Fredi88 Wrocław 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Bac napisał:

Jaki tani grit guard polecacie do wiadra 15l z castormy? Widziałem że dużo osób ma z Ali jednak wolałbym kupić coś w PL i szybciej go dostać. 

Ps jeżeli separator będzie mniejszy i podkleje go silikonem to spełni swoje zadanie?

Mam taki właśnie do wiader z casto, siedzi dobrze.

Screenshot_2020-03-27-11-17-38-662_com.android.chrome.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.