Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Kto używa numatica Georga do normalnego regularnego odkurzania na sucho? Jest ok? Nie mam potrzeby kupowania 2 osobnych urządzeń dlatego szukam czegoś co będę mógł wykorzystać i do prania i do odkurzania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto używa numatica Georga do normalnego regularnego odkurzania na sucho? Jest ok? Nie mam potrzeby kupowania 2 osobnych urządzeń dlatego szukam czegoś co będę mógł wykorzystać i do prania i do odkurzania. 

Ja używam już nieprzerwanie od ponad dwóch lat. Piorę nim i odkurzam. Bardzo polecam. Jedynie co to kupiłbym teraz tą większa wersje bo pojemność tylko 5l na ekstrakcję trochę irytuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 12:33, Grzechu23 napisał:

A czarny?

Dla mnie to on ma nie za ciekawy zapach... 😞 ale za to look daje wyśmienity!

IMG_20200510_103619.jpg.adc6292dc63d31f36b7cbb1f728c1bee.jpg

 

PYTANKO TECHNICZNE:

Jaką wełnę polecacie to wyczyszczenia końcówki tłumika?

jest zaniedbana od lat, i bez wełny sam autostol za bardzo się nie sprawdza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę zacząłem swoją przygodę z polerką. Zrobiłem maskę Cutmaxem i ładnie wycięło wszystkie drobne ryski swirle. Jednak czuję niedosyt bo zostały w niektórych miejscach rysy które są widoczne pod świetlówką ale nie wydają się głębokie. Po 3 wypracowaniach (2+2) cutmaxem dalej zostawały. Robiłem na niebieskim NAT. Lakier mam twardy i pytanko czy futro tutaj załatwiłoby sprawę? Swoją drogą po cutmaxie nie było nawet bardzo bałaganu ale i tak przeleciałem jeszcze Perfect Finishem. Doradźcie czy to ja coś źle robię czy ta kombinacja jest za słaba do tego lakieru (VAG LC9Z Black magic pearl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 13:12, Malwin41 napisał:

Jak czyścicie aktualnie pady?

Ja od lat używam DETAILER'S PRO POLISHING PAD REJUVENATOR. Jest cos ciekawszego juz w ofercie? Czy płyn do prania mikrofibr tez się nada czy lepiej APC?

Jeżeli podczas pracy to robię tak:

Jeżeli mam większą ilość po robocie i piorę w pralce to zacząłem uzywać Ludwika do naczyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka lampa (8793924375) sprawdzi się do korekty? Do inspekcji mam latarkę. 

Kolejne pytanie, mam do wyboru barwę światła: 4000k (neutralna) lub 5000k (zimna). Jaka sprawdzi się bardziej przy ciemnym samochodzie, a jaka będzie bardziej uniwersalną (pod następne auto😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował IC od GoodStuff...
Używam już CleanTech lecz się kończy i chętnie protestuje coś innego

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


Mam malinowy, pachnie super, czyści też bardzo fajnie. Uwalone progi przez buty dzieciaków wracają do stanu pierwornego bez problemu. Korzystam tak jak producent proponuje t.j: na fibre i wycieram. Czasem pryskam dodatkowo na element. No i z tego co wiem to ph neutralne.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Pacjent volvo v50 2004r kolor dark grey. Chciałem zrobić one stepa hamronem z juli na żółtym padzie nata i sonaxem ex 04-06. Autko umylem aktywna piana neutral ph, na 2 wiadra jakims szamponem od sonaxa tez neutral ph, jako deiron roton pro, tar and glue od prick borta. Potem glinka od shiny garage, znowu mycie, osuszanie i ogień. Maszyne prowadze jak mx nowicki na tej paście, czyli 3 przejazdy z dociskiem na 3 biegu, a potem 4 bez docisku na 5. Docieram, przemywam ipą. Efekt? Na żółtym padzie większość rys zostaje, delikatne swirle może usuwa, ale bez szału. Wrzucilem niebieski pad nata i efekt troszke, ale niewiele lepszy. Jakieś sugestie? Kupować fibre czy może zmienić paste? Wolałbym to ogarnąć na raz, ale jak nie da rady to zrobie w 2 krokach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej. Szukam jakichś tańszych, niekoniecznie wybitnych jakościowo fibr do "najniższych w hierarchii" prac - brudne plastiki, progi, silnik. Ostatnio zauważyłem, że mam już kilka lepszych jakościowo, ale bardzo często takie "byle jakie" też się przydają - tu mam trochę deficyt i szkoda mi używać Gentelmanow po kilkanaście zł/sztuka. Gdzie znaleźć - markety, internet?

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej czyścić wyświetlacze (ekrany dotykowe i ekrany na ktorych wyświetana jest prędkość itd) żeby nie uszkodzić powłoki antyrefleksyjnej? Czy płyn do szyb wurth nie narobi szkód?
Córce się ostro kichneło i wyświetlacz jest w kropki (citroen c4 picasso)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.