Jump to content

DaV

Użytkownik
 • Content Count

  679
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DaV last won the day on August 1

DaV had the most liked content!

Community Reputation

171 Genialna

About DaV

 • Birthday 06/21/1991

Informacje

 • Imię
  Dawid
 • Auto
  BMW e36
 • Lokalizacja
  Białystok
 • Województwo
  Podlaskie

Recent Profile Visitors

2,145 profile views
 1. @#kris Spoko, jakbyś się podjął roboty to ode mnie możesz liczyć na napiwek
 2. Pink sheena sporo używałem swego czasu, może nie jest to mat ale przyciemnienie jest mega.
 3. Nie sprawdzałem jeszcze Jak wyjdzie to kupię.
 4. Jakoś niechętnie kupuje cokolwiek nowego ale zaraz mi się skończy water gold więc czemu nie
 5. Buteleczka fajna ale brak lejka to jakaś pomyłka
 6. A co chcesz tym essence uzyskać? Potraktować go jako cleaner + glaze? Czy usunąć swirle? Jak to drugie to weź pastę finishową lepiej. Essence usuwa rysy wraz z przechodzeniem na twardsze pady ale nie traktował bym tego produktu jako preparat na zarysowania.
 7. No jasne od tego on jest żeby coś tam zamaskować i poprawić na jakiś czas Szkło jest fajne, na żywo lepiej to widać. Jechane rotacją na czerwonym padzie NAT.
 8. Essence na zajechanym lakierze bmw
 9. Spoko, testy zawsze miło się ogląda
 10. Na szklistość fajną powłoką jest też Tac quartz shine. Mam zaaplikowaną na aucie i kasku, szkło pierwsza klasa
 11. 1. kamil598 - interior quick detailer 2. Grzechu23 - Dressing do opon 3.Marcin1992- zapach do wnętrza 4. Streat - CC Water gold tire coating 5. Eidos71 - Tire Coating (powłoka do opon). 6. Strus - dressing do opon patrząc po zdjęciu; patrząc po asortymencie to tar & glue remover 7. D@ViD - tire dressing 8. rygryss--- a może, szybka NW na szyby... 9. Mumins - stawiam na jakiś trwały produkt do zabezpieczenia plastików zewnętrznych (pół-powłoka) 10. Analyzator. Water uranium 11. MrSiroko - zabezpieczenie do plastików a'la Perl 12. vlod
 12. Jak ktoś jest bardzo leniwy to można wymoczyć w roztworze kwasu szczawiowego czy tam nawet cytrynowego (ale bedzie działał wolniej i słabiej). Do kupienia za grosze w internecie.
 13. 1. I tak kupisz jak zechcesz tak samo jak i ja 2. Jest tyle powłok każda robi to samo
 14. No na pewno potrzebny mu 10 albo 15 opryskiwacz
 15. Dodo będzie dobry, jest to absolutna klasyka i działa dobrze. Co do zmywania to możesz zmywać możesz nie. Pod powłokę lakier musi być możliwie jak najbardziej jałowy chociaż też są wyjątki bo niektorzy lubią kłaść np carpro uk na carpro essence i tak też pozwala producent. Nikt ci jednoznacznie nie odpowie bo to zależy od produktów i czasem są różne rezultaty Ja osobiście pod wosk bym nie zmywał. Od siebie polecę carpro Essence ale najlepsze rezultaty daje jednak maszynowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.