Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nietypowe pytanie
Jaki produkt ADBL ma żółtą barwę
Mam jakąś butelkę, trochę żółtawego płynu i podpis ADBL ale no idea czy to nie jest po czymś innym

Powąchaj czy to nie deiron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combo K2 Masner (rotacja) + Czarny NAT (nowy,wyjęty z pudełka) + Shiny Garage Pure Paint Cleaner sprawiło że poznałem co to swirle. (BMW 2002) 
To jest normalne że takie delikatne kombinacje robią niedobrze lakierowi czy ja coś przeholowałem z dociskiem/obrotami/czymśtamjeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kowloonwax napisał:

To jest normalne że takie delikatne kombinacje robią niedobrze lakierowi czy ja coś przeholowałem z dociskiem/obrotami/czymśtamjeszcze?

Rotacja + "umiejętności" 🙂 a co dokladnie to cięzko powiedzieć, bo nie wiemy jak pracowałeś. Ale Cleaner od SG jest ścierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiK

Czy po glinkowaniu - przed korektą - wystarczy:

  1. Pianowanie i suszenie
  2. Mycie szamponem i suszenie
  3. Wystarczy tylko osuszyć - chociaż tu obawiam się śladów po szamponie użytym do poślizgu

Które z powyższych stosujecie? żeby zrobić dobrze, a się nie narobić 😋

Przed glinkowaniem oczywiście dekontaminacja chemiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to kolejne z dociekliwych:

co robicie po korekcie, a przed położeniem powłoki - myślałem o pianowaniu, myciu, jeszcze raz potraktowaniu IPA(1:1 czy czysta?) i na to powłoka

Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam maszynę adbl roller 9mm i chciałbym kupić jakąś mocniejszą. Zastanawiam się nad DA 15mm albo 21mm i mam problem z wyborem. Którą byście mi doradzili mając już 9mm? Dodam, że celuję w Evoxe. 

PS. Na 21mm da się zrobić one step? Czy jest za mocna i zostawi bałagan? 

Dzięki z góry za odpowiedź 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się w temacie masek lakierniczych? Szukajka podpowiedziała 3m 7502 (M) + filtr 3m 6055 A2, natomiast chciałbym się upewnić i poprosić o pomoc w znalezieniu miejsca gdzie mogę ową maskę i filtry zakupić. Szybki research i z tego co widzę to nie ma nigdzie dostępnej maski ..  Zastosowanie - kładzenie CP Dlux / UK 3.0 itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci coś sprawdzonego czym mógłbym przykleić tapicerkę do boczka? Po zdemontowaniu obicia zonk - skóra przyklejona na standardowy materiał stosowany przy boczkach w VW? 🤔 Pacjent to Golf 4. Pod ręką mam klej montazowy z Pattexa One for All, ale nie wiem czy się nada i nie narobi więcej szkód niż pożytku... 

20200513_200632.jpg

20200513_200651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 23:03, Sinus napisał:

Na pewno też pasują GG z aliexpress, polecam 😄

Nie chce mi się czekać miesiąc na przesyłkę... 

Stare, czyli niedopasowane... czyli jakie? 🤣 Rzuci ktoś jakimś linkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.