Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Godzinę temu, rudi0018 napisał:

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób używać tego produktu. Przed myciem, po myciu, czy raz na jakiś czas? 🙂 

Jeśli wymyłeś auto i masz problem z rdzawym nalotem - a nie zamierzasz jechać autem zaraz po myciu tylko będzie stało kilka godzin to pryskaj wprost na tarcze:

U mnie produkt must have. Wiele razy zdarza się tak, że wymyję auto i stoi kilka godzin, po wyjeździe wiadomo klocek piłuje tarcze, i wszystko to ląduje momentalnie na felgi które robią się szare - cała robota na marne, a po AtomMacu nie mam tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Krotka piłka:

Pojazd jak widac dość leciwy. Dywany granatowe a tapicerka na boczkach, tunelu Itd straciła swój kolor. Podpowie ktoś czym ewentualnie potraktować tapicerkę, aby w przyszłości nie zostawiała pamiątek na rzeczach inuzyskała trwały efekt? Kiedyś pamiętampprało się dzinsy z barwnikiem aby zmienić ich kolor. Pomyslalem sobie moze o ekstrakcji z barwnikiem w zbiorniku. Podpowie coś ktoś bardziej oblatany? Pozdrawiam

AE3D5AEE-D62B-42B5-A817-C7A434056C4A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość kupna ipy 5l w normalnej cenie tzn poniżej 100 zł ? Bo nawet to podrożało. Już myślałem kupić od tenzi ipa cleaner ale on ma w składzie rozpuszczalniki a ipę bym miał do elektroniki i mycia przed klejeniem czy mycia szyb.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, aabbcc123 napisał:

@Gąbek1 NATy to jednorazowki. Nie polecam, ... i tak dobrze, ze nie rozlecial Ci sie podczas pierwszego dnia. Nie dziwne, ze nowicki potrzebuje 6 Natow na auto. Ale rozumiem, ze on cos z tego ma... lepiej dopłacić te 3-4zl i miec cos co użyjesz jeszcze raz

juz po tym co piszesz widze ze masz malo pojecia o korekcie i pracy maszyna. to ja mam chyba jakies inne  😛 skoro robie padami z Nata i jakos sie nie rozlatuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Lukasz-odkrywca napisał:

ARTDESHINE GRAPHENE DETAILER ? Chodzi mi o trwałość i połysk

Trochę go zmęczyłem. Na to nie licz. To produkt trochę inny niż wszystkie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Witam macie jakieś opinie na temat ARTDESHINE GRAPHENE DETAILER ? Chodzi mi o trwałość i połysk 😃 szukam zamiennika za Prostaff CC wg

Ale ADS GD to prawdziwy QD. Czyli z trwałością nie ma nic wspólnego. 

WG to spray sealant, mimo, że łatwy w aplikacji.

Teoretycznie zamiennikiem WG może być SSW, ale WG ma lepsze właściwości samooczyszczania.

Na wyspach chwalą trwałość Wowo's Crystal Sealant.

Może wrócisz do klasyki, np Megs UQW. Teraz po latach wyszła nowa wersja. Warto przetestować bo jedynka to był solidny produkt.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, ghost napisał:

Ale ADS GD to prawdziwy QD. Czyli z trwałością nie ma nic wspólnego. 

O wyjąłeś mi z ust tą definicję 🙂

Tylko że w dzisiejszych czasach ludzie szukają QD co ma trwałość i efekt jak powłoka 😉

Dla 90% moich respondentów (czyt. ludzi którzy mi zadają pytania dotyczące produktów) liczy się produkt który wytrzyma na lakierze minimum 3 miesiące 😉  Ciężko jest przekonać ludzi, że powinni mieć przynajmniej kilka produktów i używać je ze względu na różne okoliczności przyrody 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost  a więc co byś polecił jako sealant typu prostaff cc wg ? Na trwałości mi nie zależy tak bardzo jak na szkiełku na lakierze 😃.

@Domel również uważam ,że produkt x który ma mega look nie musi leżeć tyle co ssw. Chcę produkt który poleży te 2 tygodnie (700km) i będzie miał mega look. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Witam macie jakieś opinie na temat ARTDESHINE GRAPHENE DETAILER ? Chodzi mi o trwałość i połysk 😃 szukam zamiennika za Prostaff CC wg

 

Edit: TAC SYSTEM : QUARTZ.MAX SIO2 W SPRAY-U a z tym ktoś miał od czynienia ?

Ostatnio uzywalem tac system quartz max do podbicia moonlighta. Aplikacja jego bardzo banalna podobnie jak do watergolda. Fajnie podbil efekt moonlighta przyciemniajac zdeka lakier. Trwalosc nie umiem okreslic ale mysle ze z miesiac polezy. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wanraf89 napisał:

TAC SYSTEM : QUARTZ.MAX SIO2 W SPRAY-U a z tym ktoś miał od czynienia ?

Bezproblemowy produkt, daje fajne "szkiełko". Trwałość zależy od pogody, warunków użytkowania i postoju, częstotliwości użytkowania auta... Wiele zmiennych. Chyba nigdy nie używałęm go jako samodzielnego zabezpieczenia, więc o trwałości rzeczywistej trudno mi się wypowiedzieć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zwykle; dzwonią wcześniej, otwieram bramę, zostawiają paczkę i wyjeżdżają 😉 GLS, DPD mam nr kurierów w tel od ponad roku i zawsze jest OK, za to "kurier inPost" i DHL to dramat... podobnie jak "apaczka" z której korzysta @ShiningCar . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem z InPostem problemu, chociaż co jakiś czas korzystam. Dzięki za pomoc, chyba zaryzykuję, chociaż najchętniej wolałbym w ogóle się do szanownego nie zbliżac... na szybko potrzebne mi coś z allegro, a nie ma wysyłki do paczkomatu... 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym.

Ma skok 15 więc lepiej tnie, strasznie lipny kabel ale ten można zawsze wymienić.

Pamiętaj też że nie zamontujesz tu małego talerza więc bez drugiej maszyny nie ogarniesz trudniej dostępnych miejsc. 

Zawsze można dokupić rotacje K2 Masner.

Takim zestawem za około 600zł  można się bawić i powoli rozwijać arsenał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu niepotrzebnie.

U mnie w DE dosyć ciężko o jakieś dobre produkty, albo ja nie potrafię znaleźć odpowiedniego sklepu żebym znalazł to co potrzebuje. Pady Lake Country będą dobrze grały na rotacji z Koch Chemie H8 i M3?

APC od ValetPro jest jeszcze coś warte? Zawsze używałem SG Red Devila, ale oczywiście w sklepie gdzie znajdę pady i pasty go nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.