Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Czym mogą być takie białe kropki na lakierze?  + zanieczyszczenia jak na 2 fotce.

Kropki próbowałem TG, glinka i nic..  Można niektóre paznokciem zeskrobać. Są głównie na przodzie, i przednich drzwiach.  

A te zanieczyszczenia na drugiej fotce to już zderzak przedni, ale to samo jest na masce i dołach drzwi. 

20200326_180659.jpg

20200326_161444.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam okazję dostać gratis do zakupów dowolny produkt CG w butelce 473ml ( z wyjątkiem wosków/sealantów i powłok ). wstępnie zastanawiam się nad szamponem BlackLight ale może jest jakiś inny ciekawy produkt? kategoria w zasadzie dowolna 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@CarlosBlack zamówienie w CG.EU widze 😛 ja wziąłem vrp 🙂

 @MMCzysci fajne fibry sa w SCS bezkrawedziowe https://showcarshine.pl/mikrofibry-do-polerowania-czyszczenia/showcarshine-microfiber-apt-yellow-385-gsm-40x40-improved-version.html 
Mam polecam 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat @Tomas-sg no zgadza się przymierzałem się od jakiegoś czasu do kolejnej polerki a patrząc jak euro idzie w górę chyba nie ma na co czekać. co do gratisu; zastanawiam się nad Water Spot Remover / Black Light / Hydro Suds Ceramic Snow Foam Auto Wash. ktoś przerabiał może coś z tej listy?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swiniq Zależy co masz pod ręką. Zacząłbym od lekkościernej pasty. Jak nie pójdzie to grubszą pastą a później lżejszą. Żeby było cacy to okleiłbym chrom i papierem zmatowił 1500 poźniej 2000 na mokro, potem pasty grubo i wykończenie lekkościerna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po glinkowaniu myjecie auto przed cleanerem czy wystarczy tylko spłukać i wysuszyć?

2. ADBL Vampire Liquid można zaaplikować przy dekontaminacji na mokry lakier czy lepiej go z grubsza osuszyć? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Sodol napisał:

1. Po glinkowaniu myjecie auto przed cleanerem czy wystarczy tylko spłukać i wysuszyć?

2. ADBL Vampire Liquid można zaaplikować przy dekontaminacji na mokry lakier czy lepiej go z grubsza osuszyć? 

 

1. To już twoja kwestia - można umyć ale samo spłukanie również wystarczy
2. Z grubsza osuszyć a najlepiej lać na suchy lakier

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba_ps2 
 

Co to znaczy lepszy? Dla jednego lepszy będzię Gold Class , a dla drugiego Ultimate. 
Z mojego doświadczenia Gold Class ładniej odwdzięcza się efektem wizualnym na czarnym lakierze. Posiada w sobie carnaubę , która nadaje czarnemu lakierowi efekt Wet look. 
Ultimate Delikatnie podbija blask oraz delikatnie przyciemnia lakier. Oba woski są bardzo dobre

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.