Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, niuti napisał:

@BiałyGTi o spróbuję dzięki. Bo buteleczka płynu trochę kosztuje :(.

ps. Polać i zostawić czy pocierać ? jak użyć?

Mikrofibre namoczyć i położyć na kilka minut. Potem przetrzeć jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmię głupio, ale pytam serio - jak w tych czasach radzicie sobie z zamawianiem chemii? Jak widzę wszędzie promocje i kody rabatowe to aż kusi żeby coś kupić... Odbierać od kuriera? No nie wiem... pojechać do paczkomatu - nie wolno...
#icoteras?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MMCzysci napisał:

Zabrzmię głupio, ale pytam serio - jak w tych czasach radzicie sobie z zamawianiem chemii? Jak widzę wszędzie promocje i kody rabatowe to aż kusi żeby coś kupić... Odbierać od kuriera? No nie wiem... pojechać do paczkomatu - nie wolno...
#icoteras?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście że możesz jechać do paczkomatu, tylko o ile jest taka możliwość odczekałbym 24h od zostawienia paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska potrzebuję jakiegoś QW/wosku w płynie co by trochę potestować przywieranie brudu - do tej pory leciałem na SSW i o ile kropelkowanie, look i trwałośc na moim lakierze jest git o tyle syfu i ws łapie sporo a w jakichś ciężkich warunkach nie jeżdzę.

Jest coś wartego uwagi ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Streat napisał:

@electro69 wiecej rys narobią niż to warte, jeszcze rozumiem jakby zrobili jakis pre wash ale tak na sucho "myc"...

Na Youtube odpisują że to specjalny środek o ładunku dodatnim a fibra ma ujemny więc przyciąga brud i nic nie porysują 😆

Takie coś zadziała na zakurzonych samochodach, ale na reszcie to będzie fabryka rys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi tutaj o mycie auta dla ziomka z tego forum który wie co to auto detaling itp. Chodzi mi tutaj bardziej o takiego Kowalskiego, którego auto i tak jest już dojechane na szczotkach w myjniach automatycznych i dla niego umycie auta Rinseless i zarzucenie jakiegoś wosku w sprayu będzie już wow. Wiadomo, że na mocno zabrudzone auta nie ma opcji bez Pre-wash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiK jakie rękawiczki z długim mankietem byście polecili? Potrzebuję do procesu mycia - zwykłe krótkie nie bardzo, bo woda zaraz wlewa się za mankiet i szampon kwasowy wyjada linie papilarne 😬

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób używać tego produktu. Przed myciem, po myciu, czy raz na jakiś czas?  
Każdorazowo od razu po umyciu kół :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamil598 napisał:

Dzieki ale tam tez szukałem - Dostępność: Brak towaru 😕  Na Alle... tylko zwykle Guale 

Rozumie wykupiony papier toaletowy, drożdże ale ... atomizer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
4 minuty temu, PawelKRZ napisał:

Dzieki ale tam tez szukałem - Dostępność: Brak towaru 😕  Na Alle... tylko zwykle Guale 

Rozumie wykupiony papier toaletowy, drożdże ale ... atomizer?

@PawelKRZ Jaka ilość Ciebie interesuje?

Niestety atomizerów będzie brakować. Jest już z tym problem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DETAILiNK napisał:

@PawelKRZ Jaka ilość Ciebie interesuje?

Niestety atomizerów będzie brakować. Jest już z tym problem.

Do użytku prywatnego chciałem gdzieś 3-4 sztuki nabyć, ale widzę, ze to teraz mało prawdopodobne. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2020 o 16:04, Lukasz-odkrywca napisał:

Jak aplikujecie koch chemie Protector wax tak jak pianę ? Czy można to robić tak jak w przypadku wet protector z SG z butelki?

 

Na filmiku @mx_nowicki widziałem jak aplikuje z butelki a na innym kanale na yt aplikują z pianownicy.

Butlka spokojnie. Fajnie jakby był wydajny spryskiwacz bo kilkaset ml trzba wypsikać. Spłukujesz demineralką.

 

3 godziny temu, MMCzysci napisał:

Zabrzmię głupio, ale pytam serio - jak w tych czasach radzicie sobie z zamawianiem chemii? Jak widzę wszędzie promocje i kody rabatowe to aż kusi żeby coś kupić... Odbierać od kuriera? No nie wiem... pojechać do paczkomatu - nie wolno...
#icoteras?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Traktujesz jako brudne. Opakowanie na balkon na 3 dni 😉 co tam przyjeżdża to wypakowuję i przecieram ręcznikiem zwilżonym w ipa. Myjesz ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.