Jump to content

FilipO

Użytkownik
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

FilipO last won the day on August 31

FilipO had the most liked content!

Community Reputation

103 Genialna

About FilipO

Informacje

 • Imię
  Filip
 • Lokalizacja
  Głogów
 • Województwo
  Dolnośląskie

Recent Profile Visitors

814 profile views
 1. Jak tam wasze zamówienia z GalonOleje? W moim przypadku sie nie popisali, dostałem zamiast 5L baniaka 1L butelkę.. oczywiście paragon i zamówienie które do nich wpłynęło (wysyłają wersje papierową) jest na 1L. (A na mailu i na stronie sklepu 5L).. na paragonie jedne ceny zgodne a inne nie..
 2. Całego sezonu zimowego nie przetrwa,, ale 3-4 msc i 2-3k km wytrzyma
 3. Idź lepiej w Paradise Gloss od Funky Witch Bądź SiO2 Goodstuffa / a jeśli letniak to Show Wax-a. O niebo prostsza aplikacja, i ten zapach
 4. Jesteś w stanie zrobić praktycznie każde auto Rollerem 9mm. Posiadajac wystarczająco dużo czasu oczywiście. W przypadku Hondy bez większego problemu ja zrobisz, posiadajac jakieś doświadczenie. Jak go nie masz - trafiłeś na forum które jest kopalnią wiedzy, tu dowiesz się wszystkiego WSZYSTKIEGO , oczywiście samemu wyszukujac konkretne tematy. Zajrzyj też na YouTube na kanał MxNowicki. Tam masz świetnie opowiedziane podstawy z obsługi maszyny, wstęp do jakiegokolwiek działania.
 5. Już nie ma ciekawe tylko czy wyślą .. 5l w cenie 0,5l ..
 6. @Bapko aż musze sprawdzić ten sposób. U mnie jakieś 3-4 tygodnie i kilkaset kilometrów trzyma Perl, no, max wytrzymał miesiąc i 1,5k km -> połysk zniknął, za to pozostał fajny mat. A jakiej chemii używasz do felg ? Być może to u mnie ubija Perla ..
 7. FilipO

  Latarka inspekcyjna

  @Domel kupiłem Sunscana 5.2 i jest świetny, no, może poza jedną bardziej wkurzającą wadą - brakiem możliwości manualnego włączenia trybu 50% (sama to robi po 5 minutach bezczynności) no i szybkim rysowaniem się plastiku obudowy (tak, wiem, detal). W stosunku do chińczyka (kopii Lare) Mactronic wydaje się bardziej zwarty, mniejszy, pewniej trzyma się w dłoni, masz 3 barwy światła, świetny magnes na spodzie i na tyle obudowy. Gdzieś nawet mam fotki jak one świecą, ale raczej się zbyt wiele z nich nie zobaczy.
 8. To zależy, ja ostatnio myję głównie prewashem, raz na 2-3 tygodnie pre wash + ONR. Na czarnym UNI gdzieniegdzie jak zostaną jakieś ślady po wycieraniu ręcznikiem, czegoś nie dotrę, to biorę Shiny Garage Icy Ceramic (bajka w kwestii docierania, czy zbierania świeżych waterspotów) a tak to coś z dodatkiem sio2 można wrzucić - Water Gold fajna opcja, choć raczej raz na 2 msc a nie co mycie no i nie koniecznie zaraz po wrzuceniu powłoki. Raczej dopiero po 2-3 miesiącach jak reload zacznie znikać.
 9. U mnie na Mazdę 6 GJ poszło jakieś 12 ml na 1 wartwę na całe auto + jakieś 2-3ml na drugą warstwę na masce. Także 2 buteleczki 10ml starczą na prawie całego dużego sedana.
 10. Ktoś ma może wrzuconego na auto Visiona od FX? U mnie po 2msc powoli tafla wychodzi.. a auto zrobiło może kilkaset kilometrów po mieście. Przygotowanie itd zgodnie ze sztuka. Jest opcja że BH Auto Foam w oprysku ją zabija? Auto myte 4 razy. BH AF 1:30 a później ONR.
 11. U mnie to samo, ultracoat w rozcieńczeniu 40/8l zabił ultra glaco 10msc, i zakończył test Neoxal 1.61 NCR.. za to zdjął wszelkie waterspoty i fajnie przygotował pod korektę.
 12. W każdym przypadku (produkcie) od 1:20 do 1:40 stosuje. Różnic w domywaniu nie ma jak dla mnie. Cała trójka daje sobie radę, BH ciut szybciej przysycha, ale na akcje na bezdotyku- podjeżdżam, pompuje Marolexa na lakier i IK 0.75 na felgi (Tenzi), i po 8-10 minutach mnie już tam nie ma. Zwykle między 60 a 80ml na Marolexa 2L. Wystarcza to na spryskanie całej Giulietty, choć przy większym aucie przydalo by się jeszcze z pół litra roztworu. (Ale kolejna opcja to juz 3litrowy który jest większy, cięższy.. no i nie mieści się do torby WS)
 13. Ktoś ma jeszcze jakichś pomysł na dobrego pre washa w formie oprysku? SG CO przerobione 5l w 2019 roku CT CO przerobione 4l, kończy się bańka BH Auto Foam kupiony na koniec maja i ponad połowy już nie ma. Wszystkie 3 są fajne, Cleantech dobry również jako piana. Może jest coś mniej agresywnego w formie oprysku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.