Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka wgniotek po gradobiciu na dachu czy też drzwiach (to chyba lekkie parkingowe). Planuję zakup do wyciągania wgniotek m.in. z aukcji o numerze 8687918248. Czy ktoś mkaił z tym do czynienia i warto kupić? Pytam bowiem nigdy się nie bawiłem w PDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, aabbcc123 napisał:

@Pioter83 NATy i ADBLe szybko sie rozlatuja, lepiej doplacic...teraz testuje flexipad, mam nadzieję, ze nie rozleca mi sie w locie jak poprzednicy

Ja potrzebuję tylko na swoje auto, mam nadzieję że po jednym razie się nie rozleci 🙂

 

a tak przy okazji, jaka różnice w pracy jest w padach od royal pada z serii "thin" a pozostałymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Pytnie mam odnośnie tego czy mogę na powloke na skory polozyc lether versiegelung po czyszczeniu ? Czy nie wejdą w jakaś reakcje? Chociaż wątpię ze ta powłoka jeszcze jest bo samochód robi 40 tysięcy rocznie a ma 3 lata i pytam jak by coś gdzieś zostało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Po jakim czasie od nałożenia powłoki uncr można nakładać silk coata? Kiedyś gdzieś znalazłem opis, ale teraz już szukam 40 min i nie mogę znaleźć tej informacji.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się różni SG spot off do elitedetailer water spot?

Mam trochę water spotów na lakierze (fajnie by było zaaplikować go bezpośrednio na lakier jak easy QD) i trochę mocniejszych na szybie. 

Za elitedetailer przemawia zapach.

Jak do tego ma się wsr od RRC?

Ktoś coś badał testował, bo puki co to mało info o wsr mamy na forum 😞

wiem, że @Domel testował SG 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy ktoś używał żółtego pada który jest w zestawie do Hamrona do cleanera? Wiem że on jest niskich lotów ale w tej chwili nie mam nic pod ręką innego a chciałbym wypróbować polerkę. Czy lepiej nie ruszać i poczekać aż będę miał czerwonego nata? Bo chyba od biedy lepiej niż ręcznie tym padem Hamrona? 

Edit: jednak zabrakło mi czasu i pytanie już nieaktualne, zakupię porządne pady i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, grabek246 napisał:

@damiano2007 na spot offa uważaj. U mnie bez niczego usunął uncr z maski. Po kontakcie z SG dostałem odpowiedź że może usuwać powłoki gumowe jak uncr....

Dokładnie to pokazałem na filmiku wyżej z 2018 roku 😄

To jest dobry produkt - ale trzeba go używać z głową a nie jak QD 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.