Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, glorusek napisał:

Poszukuje wosku do czarnego audi, wiem ze fusso dobry ale nie wiem czy taka duza puszka jest mi potrzebna bo mialem finish kare i pare lat ja meczylem, co polecacie w malej ilosci do 50zl?

w tej kasie, to tylko - DODO JUICE BLUE VELVET NATURALNY WOSK TWARDY CIEMNE LAKIERY 30ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie do białego lakieru? Wiadomo, że głębi koloru tu nie będzie, więc przede wszystkim zależy mi na fajnym szkiełku ;) hydro fajnie jakby też było, ale look przede wszystkim. Fusso light, czy coś innego?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sinus napisał:

A co polecacie do białego lakieru? Wiadomo, że głębi koloru tu nie będzie, więc przede wszystkim zależy mi na fajnym szkiełku 😉 hydro fajnie jakby też było, ale look przede wszystkim. Fusso light, czy coś innego?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Biały kolor to przede wszystkim musi być pełne oczyszczenie lakieru 🙂  czyli dekontaminacja chemiczna, glinkowanie, oraz MUSI BYĆ Cleaner 🙂 i potem obojetnie jaki wosk 🙂 Fusso Light jeśli chodzi o trwałość. Fajny klasyczny natural, to polecam Dodo Juice Diamond White Wax - jest w fajnym 30ml opakowaniu 🙂 

 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały kolor to przede wszystkim musi być pełne oczyszczenie lakieru   czyli dekontaminacja chemiczna, glinkowanie, oraz MUSI BYĆ Cleaner  i potem obojetnie jaki wosk  Fusso Light jeśli chodzi o trwałość. Fajny klasyczny natural, to polecam Dodo Juice Diamond White Wax - jest w fajnym 30ml opakowaniu  
 
Wiem, wiem o tej dekontaminacji, ale wosku nie znalem, chętnie wypróbuję, dzięki!

A jaki cleaner godny polecenia? Bo ten rozdział nieco zaniedbałem budując swój mini arsenal kosmetyków... ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sinus napisał:

A jaki cleaner godny polecenia?

1) Poorboys Proffesional Polish

2) SOFT99 Micro Liquid Compound Light - fajny zestaw od razu z aplikatorem 

3) Funky Witch Lemon Peeling Cleaner.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie znalazłem info na ten temat to pytam :D :

W jaki sposób ograniczyć osiadanie pyłów metalicznych na lakierze? Powłoka ceramiczna się nie sprawdza. Cquartz 3.0 się zapycha szybko i znowu musi być deiron. Materaca nie będę rozciągał na furze. 

Folia? Nie zapcha się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LazarD napisał:

Na forum nie znalazłem info na ten temat to pytam 😄:

W jaki sposób ograniczyć osiadanie pyłów metalicznych na lakierze? Powłoka ceramiczna się nie sprawdza. Cquartz 3.0 się zapycha szybko i znowu musi być deiron. Materaca nie będę rozciągał na furze. 

Folia? Nie zapcha się?

Nawoskowany samochód myć ręcznie 2 razy w tygodniu. Przez te kilka dni osady nie wgryzają się trwale w powierzchnię. Po takim regularnym myciu IronX nic u mnie nie zbiera z lakieru ani nawet felg.

 

Bo płukanie tylko na bezdotykach to według mnie można sobie w buty wsadzić, niezależnie czy jest wosk, sealant, folia czy powłoka.

 

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil598 napisał:

Czy ktoś zamawiał hamrona z Juli i też Wam jeszcze kurier nie odebrał przesyłki od nich?

Też czekam, ale wkoncu zmieniło status na wysłane, bo od trzech dni roboczych pakowali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack @Eidos71 mieliście rację, 3d one + czerwony pad, 2-3 bieg i zeszły te zmatowienia. I faktycznie z tą pastą o niebo lepiej się pracuje, wydaje się taka tłusta, nie zasycha, można dosyć długo ją wypracowywać. Oczywiście grubsze rysy zostały ale jest o niebo lepiej niż wcześniej.  

Dzięki za pomoc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.