Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś posiadający odkurzacz piorący Clatronic bs-1309 jest mi w stanie sprawdzić jakie wymiary ma korek spustowy? Najlepiej ze skokiem gwintu. Będę wdzięczny

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie poradźcie, czego używacie do polerowania trudno dostępnych miejsc np wgłębienia przy klamkach itp. Mam Maszynki Lare LD-15 125, Krauss P7 i Krauss S8. Ta ostatnia jest nieużywana, może jakiś mały talerz do nie i przedłużka? Podpowiedzcie proszę czego używacie w takich trudno dostępnych miejscach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grabson7 napisał:

Panie i Panowie poradźcie, czego używacie do polerowania trudno dostępnych miejsc np wgłębienia przy klamkach itp

Pod klampami to ręcznie lub https://pl.aliexpress.com/item/4000074865070.html?spm=a2g0o.detail.1000014.7.23265ccfIC1nJ7&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.128125.0&scm_id=1007.13338.128125.0&scm-url=1007.13338.128125.0&pvid=d96fc1f8-6501-47c0-9369-8db45d452066

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, david2888 napisał:

No właśnie się nad tym zastanawiam ale czy to jest coś warte? Masz taką przedłużkę, korzystasz z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, grabson7 napisał:

No właśnie się nad tym zastanawiam ale czy to jest coś warte? Masz taką przedłużkę, korzystasz z tego?

Mam, za tą cenę spoko 🙂 robi robotę 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem zakup past Cutmax oraz Perfect Finish ale z tego co doczytałem, to jeśli chcę działać na DA to zamiast PF brać EX 04-06 dedykowaną pod DA zgadza się?

Edit: już nieważne, zdecydowałem się na PF z uwagi na lepsze wykończenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, misz.czu napisał:

Tu raczej widać wgniecenie i pęknięcie lakieru przez deformację blachy.

To nie szpachla,  auto ma niecałe pół roku. 

Czy wystarczy kupić jakiś zestaw typu https://e-lakiernik.net/e-lakiernik-zestaw-naprawczy-lakier-samochodowy-dodatki?gclid=Cj0KCQjw9ZzzBRCKARIsANwXaeItAqwRZK-ZSPndE5y0SIvAx-pYSbNkP0dLTIcUwj9qw0ldM1g6_8EaAhRhEALw_wcB ? 

Do lakiernika nie bardzo mi się uśmiecha go wstawiać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnym obejrzeniu auta po myciu zauważyłem, że jednak kropek smoły i małych, rdzawych punktów trochę jest... Chciałbym to szybko i prosto usunąć bez konieczności kupowania dwóch różnych środków w butelkach po pół litra.

Czy 100ml CarPro Trix załatwi sprawę bez problemu? 😉

Fotki w temacie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CarPro powinien sobie z tym poradzić jednak wieź pod uwagę że średnie zużycie to około 150-200ml na całe auto wraz z kołami. Mimo iż masz stalówki i je pominiesz to i tak produktu będziesz oszczędnie na jedno podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Jmr83 kup zaprawke w kolorze oderwi to co juz odpękło i zamaluj zaprawkę, zalej dokładnie i powinno byc ok 😉

 

@Rybik w Machinie  lepiej kup 1L vampire liquide nie zginie a na pewno sie przyda przy białym kolorze, 100ml to zdecydowanie za mało 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.