Jump to content

KZFR

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About KZFR

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Crasher , ile padów NeoHybrid potrzeba na takie X5?
 2. @Birkhof , dzięki, kojarzę o jakie pady chodzi, takie robi też chyba m. in. ADBL, RP, NAT. Przetłoczenia mam w zasadzie tylko na masce i wygląda ona tak (zdj. zapożyczone z internetu):
 3. Miernik, mniejszy docisk, polerowanie wzdłuż rantów. Jakieś sprawdzone porady jeszcze? Również jestem zainteresowany tym zagadnieniem.
 4. Apropo promocji na mierniki lakieru, w SK jest promo -25% na mierniki NexDiag. Niestety, zostały trzy modele. ;/ https://samochodowekosmetyki.pl/producent/120/nexdiag
 5. @Blyszczacajazda.pl, zamówienie 1868.
 6. Polecam żaby Farys, porządny sprzęt, używam do swojego XC i sprawdza się. Są też na allegro. https://farys.pl/pl/22-podnosniki
 7. Czy ktoś użytkuje miernik NexDiag NexPTG Professional? Rozważam ten model lub P-10-S-AL.
 8. Co najlepsze spośród SS/Booski/Flexipads/Royal Pads/Honey COMBination? Będę kupował gąbki twarde, średnie i coś do wykończenia.
 9. @Krzychu_JDM , ta promocja jest już nieaktualna.
 10. U mnie reflektory stały się trochę tępe w dotyku po ok. 6h od aplikacji powłoki, tak ma być? Tuż po aplikacji były przyjemnie śliskie.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.