Jump to content

KZFR

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About KZFR

Informacje

 • Lokalizacja
  Łódź
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ShiningCar, jak się ma ta pianownica do PA?
 2. Poproszę o dodanie: kzfr166@gmail.com
 3. @Pkubalak, dzięki za test AngelWax, miałem ten produkt w koszyku i już wiem, że nie kupię. Prośba o test CarPro Inside, jeśli masz możliwość. ;)
 4. Prośba o dodanie: kzfr166@gmail.com
 5. Koledzy, poszukuję cleanera/glaze + ewentualnie jakiś wosk do tego, nastawienie na maksymalne ukrycie niedoskonałości lakieru i wygląd, kolor czarne uni, co polecacie?
 6. @ADBL , czy Interior QD nada się również do odświeżenia tapicerki skórzanej?
 7. Nie ma problemu, abym oddał produkt w oryginalnym opakowaniu (najlepszy w zasadzie byłby odbiór osobisty). Jestem amatorem i taka ilość nie jest mi potrzebna, ale duże opakowanie wychodzi zdecydowanie korzystniej, a produkt sam w sobie jest zacny. Sorry za OT.
 8. -15% na Ultracoat w samochodowekosmetyki.pl Byłby ktoś chętny odkupić 2-3 litry Wipe It!?
 9. Też się kiedyś naciąłem na A6 40 TDI. Pomyślałem wtedy, że pewnie V6 a może nawet V8 i że te 4 litry muszą jechać. Później sprawdziłem i okazało się, że to tylko nędzne 2.0 R4.
 10. Hamron i wymienić kabel.
 11. @lazzur , EX 04-06 przeznaczona do DA, Perfect Finish do rotacji. Pracowałem jednak chwilkę Perfect Finish na DA i bardzo przyjemna pasta jak dla amatora.
 12. v1, może w v2 coś się poprawiło.
 13. Ja testowałem Surface Agent i dla mnie jest słaby - u mnie zostają dziwne mazy na lakierze, tak samo zresztą jak po IPA. Za to Ultracoat Wipe It! to mistrz świata. Testowałem tylko te 3 produkty i Ultracoat zdecydowanie wygrywa tylko cena troszkę wysoka, kolor to czarne uni.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.