Jump to content

Fireball

Dystrybutor
 • Posts

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Fireball last won the day on February 5

Fireball had the most liked content!

1 Follower

About Fireball

 • Birthday 02/29/2016

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Fireball's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

90

Reputation

 1. Prezentowany na zdjęciu produkt prawdopodobnie był źle przechowywany lub uległ uszkodzeniu w czasie transportu w wyniku przegrzania, co doprowadziło do powstania żelowej konsystencji na dnie produktu. Przypominamy, że dopuszczalna temperatura przechowywania Nano Coat to 25stopni Celsjusza. FIREBALL Nano Coat to produkt niedostępny w sprzedaży już od pewnego czasu i prawdopodobnie pojawi się dopiero na przełomie 2021/2022. Niestety jako dystrybutor nie dysponujemy już tymi produktami i nie jesteśmy w stanie pomóc z wymianą w/w egzemplarza. Jeśli został zakupiony w ostatnich dniach, to sugerujemy zwrot do sklepu lub po upewnieniu się, że w preparacie nie ma żadnych twardych cząsteczek - korzystanie z produktu, który mimo częściowej zmiany konsystencji nie powinien stracić swoich właściwości.
 2. W sklepie MOTOGO zdarzają się promocje na produkty FIREBALL, więc warto obserwować
 3. Są już dostępne w sprzedaży nowe woski FIREBALL! GRAPHEN, CANDY SHERBET, BRASIL WAX, ALIEN BLOOD I MILK CREAM Wprowadziliśmy do oferty 5 nowych wosków. Każdy zapewnia showcarowy efekt wizualny i jest prosty w aplikacji. Zamknięte w przeźroczystych, akrylowych pojemniczkach z magnetycznym zamknięciem. Przygotowaliśmy tabelę, aby porównać ich właściwości: Planujecie przetestować któryś z nich?
 4. @grechut Nie planujemy. Nie mamy testowych pojemności naszych produktów, jedynie pełnowymiarowe butelki 500ml.
 5. @krzygaj Przy aplikacji warto uważać, aby nie nanieść produktU na alcantarę - zabezpieczyć ją przykrywając mikrofibrą lub umyć precyzyjnego aplikatora do nakładania NAPPA COAT.
 6. CARNAUBA WAX NATURALNY PŁYNNY WOSK PREMIUM Pielęgnuje i zabezpiecza powierzchnię CARNAUBA WAX to naturalny wosk w płynie na bazie Carnauby, który wydobywa oryginalny kolor i połysk powierzchni. Nadaje lakierowi piękne wykończenie typu wet look charakterystyczne dla naturalnych wosków. Ulepszona formuła zapewnia doskonały zrzut wody i śliskość. Charakteryzuje się bardzo szybką i prostą aplikacją oraz trwałością przez około 4 tygodni. CARNAUBA WAX idealnie sprawdza się w bieżącej pielęgnacji powierzchni zabezpieczonych twardymi woskami, aby jak najdłużej utrzymać ochronę i piękny wygląd lakieru. MOCNE STRONY: + Naturalny skład + Silny efekt hydrofobowy + Wydobycie głębi koloru i wysokiego połysku + Nadanie śliskości + Prosta aplikacja + Pielęgnacja powierzchni zabezpieczonej twardymi woskami + Trwałość 4 tygodnie SPOSÓB UŻYCIA PRZYGOTOWANIE: Przed aplikacją oczyść dokładnie powierzchnię za pomocą dedykowanych preparatów. APLIKACJA: Przed użyciem mocno wstrząśnij. Aplikuj na osuszoną powierzchnię. Rozpyl umiarkowaną ilość na mikrofibrę i wcieraj w powierzchnię, aż stanie się błyszcząca. ZALECENIA: W produkcie może wytrącać się osad, co nie ma wpływu na wydajność czy działanie. Nie używaj w słońcu i na nagrzanych powierzchniach. Przechowuj w chłodnym i zacienionym miejscu.
 7. NAPPA COAT PROFESJONALNY PREPARAT DO ZABEZPIECZANIA SKÓR Upiększa i chroni przed zniszczeniami NAPPA COAT to wysokiej jakości preparat do skór zawierający SiO2. Zapewnia doskonały efekt hydrofobowy powierzchni. Wydobywa głęboki kolor wszelkich elementów skórzanych wewnątrz samochodu. Zapobiega zabrudzeniom, utrzymuje kolor i dobry stan skór przez bardzo długi czas. Nie zawiera rozpuszczalników. MOCNE STRONY: + Zawiera w składzie SiO2 + Podkreśla i zachowuje żywy kolor na długi czas + Nadaje powierzchni efekt hydrofobowy + Zapobiega zabrudzeniom + Nie zawiera rozpuszczalników SPOSÓB UŻYCIA PRZYGOTOWANIE: Oczyść dokładnie zabrudzoną powierzchnię za pomocą dedykowanych preparatów (rekomendujemy NAPPA CLEANER). APLIKACJA: Przed użyciem mocno wstrząśnij. Rozpyl umiarkowaną ilość produktu na ręcznik z mikrofibry i lekko przetrzyj skórę. Zaczekaj aż preparat dobrze się wchłonie. ZALECENIA: Połysk na zabezpieczonej powierzchni to chwilowy efekt. Używanie do innych tekstyliów może powodować odbarwienia lub plamy. Używając po raz pierwszy, wypróbuj niewielką ilość na niewidocznym obszarze. Nie używaj w słońcu i na nagrzanych powierzchniach. Przechowuj w chłodnym i zacienionym miejscu.
 8. Produkt jest bardzo wydajny, dlatego rekomendujemy aplikować niewielką ilość, Starczy na dłużej i efekt lepszy, bo nie będzie się mazać
 9. Tak, zawiera. Jak większość produktów do zabezpieczenia lakieru.
 10. @Marcin Do dwóch tygodni powinny wrócić do sprzedaży
 11. @Marcin Źle oszacowaliśmy zainteresowanie produktem i wszystko nam się wyprzedało Czekamy na dostawę, ale to niestety trochę trwa.
 12. @Marcin Raczej rekomendujemy jedną warstwę, która już zapewnia rewelacyjne efekty.
 13. @KUBA46 Zachęcamy do testów i czekamy na opinię!
 14. Otrzymujemy coraz więcej informacji od klientów, że REBORN znakomicie sprawdza się do odtłuszczenia powierzchni, nie pozostawia mazów czy smug, świetnie wyjaławia lakier, a przy tym pozostaje bezpieczny dla delikatnych elementów (np. słupki black piano). Miał ktoś z Was już okazje używać?
 15. GLASS PROFESJONALNY PREPARAT DO CZYSZCZENIA SZKŁA Nieskazitelna powierzchnia bez smug GLASS to specjalistyczny środek do czyszczenia szyb samochodowych, który zapewnia perfekcyjnie przejrzystą powierzchnię. Szybko i łatwo usuwa zanieczyszczenia ze szkła. Nie pozostawia smug i plam. MOCNE STRONY: + Skuteczna formuła + Nie pozostawia smug + Posiada delikatny zapach + Szybko odparowuje + Doskonale czyści powierzchnie LCD SPOSÓB UŻYCIA PRZYGOTOWANIE: W przypadku trwałych zanieczyszczeń (pozostałości po naklejkach, żywica itp.) użyj dedykowanych produktów typu TAR REMOVER. APLIKACJA: Przed użyciem mocno wstrząśnij. Rozpyl umiarkowaną ilość bezpośrednio na szybę lub mikrofibrę i przetrzyj. Zanim produkt wyschnie na powierzchni wytrzyj ponownie czystą mikrofibrą, W razie uporczywych zabrudzeń powtórz czynność. ZALECENIA: Warto zaaplikować produkt na mikrofibrę i przetrzeć elementy gumowe wycieraczek, aby usunąć z nich zabrudzenia. W celu sprawnego oczyszczenia powierzchni możesz również pracować z czyściwem bezpyłowym zamiast mikrofibry. Nie używaj w słońcu i na nagrzanych powierzchniach. Przechowuj w chłodnym i zacienionym miejscu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.