Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Scangrip Head Lite A. Używał ktoś? Ma sens ta czołówka do detailingu wnętrza i coś tam przy lakierze?

Lepiej dołożyć do i-view. Świeci kozacko;) i ma dłuższą pracę na baterii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szybkie" czyszczenie pada, to tylko:

1) Szczoteczka / sprężone powietrze

2) Pad Washer i inne technologie kosmiczne 

Na tym się nie znam jednak. Ja co przejazd czyszczę jak w pkt. 1. Jak już pad zapchany to biorę następny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o szybka pomoc, składam paczkę w jednym ze sklepów internetowych, potrzebuje jakaś mało wymagająca politura lub coś w tym rodzaju do zastosowania z maszyna rotacyjną. Mam całego Megsa ultimate polish ale z tego co czytałem nadaje się tylko do maszyny DA. Na koniec chciałbym położyć wosk megs ultimate wax lakier twardy Audi kolor srebrny, w stanie dobrym z lekkimi kolistymi rysami. Z góry dzięki za pomoc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ostatnio myłem samochód i użyłem Dimera by oczyścić porządnie przednią szybę. Dimer spłynął po szybie, później po masce, następnie po grillu i po plastikach na zderzaku - zostały zacieki których nie udało sie usunąć.Chodzi tu o Scenica. Zdjęcie poglądowe poniżej. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę pozbyć się tych zacieków. Czy zostaje tylko malowanie?

IMG_20191210_003832.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, camus napisał:

Mam pytanie. Ostatnio myłem samochód i użyłem Dimera by oczyścić porządnie przednią szybę. Dimer spłynął po szybie, później po masce, następnie po grillu i po plastikach na zderzaku - zostały zacieki których nie udało sie usunąć.Chodzi tu o Scenica. Zdjęcie poglądowe poniżej. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę pozbyć się tych zacieków. Czy zostaje tylko malowanie?

Spróbuj kombinacji Magiczna gąbka +APC i następnie jakiś dressing np KOCH PSS. 

Jak nie pomoże, to renowacja. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, rudi0018 napisał:

Auto Finesse Spritz Interior Detailer? 

A jakie zostawia wykończenie ? 

1 godzinę temu, grabek246 napisał:

zostawiają mazy na elementach w piano

Użyj czystej drugiej MF 🙂 to nie będzie mazów 🙂 Najlepiej suchą jeszcze przetrzeć piano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grabek246 ciężko zdefiniować iqd. Ma czyścić i zabezpieczać? Jak działa to co nasz ok to na dekory piano potestuj co masz ze zwykłych qd. Pewnie na pierwszy ogień bym wziął z półki goodstufa shoe. Bo maskuje i nie robi efektu szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grabek246 Sprawdź sobie jeszcze Interior Finish HD od Manufaktury Wosku, na Piano Black nie zostawia mazów i siada idealnie 😉 Co prawda nie jest to typowy interior QD ale efekt bardzo dobry jeśli chodzi o konserwację takich elementów.

W dziale Testy zresztą jest porownanie, na samej desce mało co przyciemnia więc wykończenia jakoś specjalnie nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mat231 napisał:

Czy negatywny wpływ ma używanie ironX i prickborta przy temperaturach blisko 0C.

Im niższa temperatura otoczenia, tym ta chemia działa słabiej/potrzebuje dłuższego czasu na optymalne działanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grabek246 to akurat weź sobie do serca zalecenie żeby przetestować w niewidocznym miejscu no i nie wiem jak twój poziom profesjonalizmu. @RRC można używać jak się nie ma studia? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.